Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sex w czasie ciąży
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 14:42    Temat postu: sex w czasie ciąży Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w ciąży, nie zamierzam w najbliższym czasie ale jak Bóg da przyjmę z radościąuśmiech mimo to czasem zastanawiam się sama do siebie jak to jest. Dokładnie chodzi mi o sex Rolling Eyes
Drogie przyszłe mamy jak jest z Wami?
Rozumiem, na początku wszystko normalne jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo ale jak jest w końcowych miesiącach ciąży ?
Ostatnio znajoma mi powiedziała, że jej ginekolog zaleca w jej przypadku kochanie się z mężem bo to działa rozluźniająco...
i tak właśnie zastanawiam się jak jest z Wami? czy strach o maleństwo przewyższa chęć bliskości z ukochanym? Czy może kochacie się normalne. ( przepraszam, za głupi temat ale jakoś bardzo mnie to nurtuje , jak to jest, jak będzie kiedy to ja będę się spodziewać mojej małej istotki) Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo, nie ma zagrożeń itd to kochać się można od początku do końca. Co prawda należy to robić hmmm ostrożniej, ale jeżeli lekarz zabroni to niestety trzeba się wstrzymywać. Wiele kobiet w czasie ciąży przeżywa seks o wiele intensywniej. Problem może leżeć u tatusiów. Wielu boi się kochac z mamusią, bo uważają że mogą zrobić krzywdę dziecku, co jest oczywiście nie prawdą.
Mnie bardziej zastanawia, jak to jest z wielkim brzuchem. Wiadomo pozycje wybrać taką, żeby nie przygniatać brzucha. Że tak powiem nie umiem sobie tego wyobrazić Embarassed ale niedługo pewnie "namacalnie" sprawdzę Embarassed

A w niektórych przypadkach lekarze zalecają intensywną miłość pod koniec ciąży. Mówi się, że męska sperma powoduje skurcze i może wywołać poród. przy okazji sam orgazm może tez spowodować skurcze i wywołać poród
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:

Mnie bardziej zastanawia, jak to jest z wielkim brzuchem. Wiadomo pozycje wybrać taką, żeby nie przygniatać brzucha. Że tak powiem nie umiem sobie tego wyobrazić Embarassed
nie wiedziałam właśnie jak to ująć bo i o to mi chodziło zakładając wątek Embarassed
Jak już będziesz wiedziała co i jak to daj znać Wink
No i może mamy z większymi brzuszkami już się wypowiedzą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wiele pozycji "od górnych" (kobieta na górze), bocznych, od tylnych więc owe pozycje należy przyjmować... O i chyba tyle. Jak jest ochota to i pokombinują partnerzy lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle to ja wiem uśmiech ale inaczej mi jest kochać się nie mając "obciążenia". i nie chodzi tu tylko o sprawność fizyczną
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Myślę, że to raczej kwestia uprzedzeń niż przeciwwskazań, bo jeśli lekarz wyraźnie nie zaznaczy, nie ma żadnych. Panowie często podobno wtedy nie chcą się kochać, żeby czegoś nie "uszkodzić". Ciekawa jestem, jak będzie u nas, mój narzeczony jest bardzo opiekuńczy, podejrzewam, że też może sobie coś takiego wymyślić oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) wiem o co ci chodzi. Teorie znamy, nie potrafimy sobie tego wyobrazić język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jakoś nie mam z tym trudności uśmiech, potrafię sobie wyobrazić i myślę, że może być fajnie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 4 Wrz 2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jeszcze druga strona....libido w ciąży się zmienia...alebo rośnie albo maleje. U mnie na przykład widocznie zmalała Sad a co do pozycji to na pieska Twisted Evil (i inne od tyłu), na jeźdźca (i inne na górze) no i boczne Twisted Evil

Mi w zeszlym tygodniu lekarz powiedział, że nie ma żadnych przeciwskazań (oczywiście bez jakiś szaleństw) Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group