Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Od drugiej strony- gdy jedno chce mieć dzieci a drugie nie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudny temat. U mnie jest tak, że ja chcę, a mąż nie chce. Na siłę go nie zmuszę przecież, ale sama już nie wiem co mam z tym wszystkim robić. Jesteśmy prawie dwa lata po ślubie i jak na razie nie udało mi się go przekonać. Powiem jednio: jest coraz gorzej. Przed ślubem chciał dzieci ( nie od razu, ale za jakiś czas), po ślubie nagle mu się odwidziało i z jego strony na ten temat napotykam jedynie mur. Ja mam skończone 28 lat i chcę być mamą. Dla mnie dziecko to szczęście. Dla mojego dziecko to jak najgorszy koszmar. Ja już nie mam nawet siły na płacz. Z jednej strony kocham go i chcę z nim być. Z drugiej chcę mieć dziecko i nie umiem z tego pragnienia zrezygnować.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas na odwrót, ale problem ten sam....chociaż, jeśli tak jak planujemy, wyjedziemy na statek na jakieś 2 lata, problem się odwlecze w czasie......Może samo się rozwiąże, albo kiedyś wpadniemy i tyle. Powiem Ci,że jeśli jest odwrotnie- jak u was- jest trudniej-przy wpadce możesz zostac oskarżona o celowe działanie czy coś takiego. Ja raczej P. nie będę mogła oskarżyć język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
. Ja raczej P. nie będę mogła oskarżyć język


no chyba, że gumek używacie to wtedy możesz go posądzić, że przebił prezerwatywę szpilką język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano mogę język
Ale zawsze ja osobiście gumkę wyjmuję, więc chyba niekoniecznie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby mieć dziecko trzeba być tego pewnym na 100%, bo później nie ma jak się od tego wymigać. Osobiście jestem z tych kobiet, co dziecko nie jest najważniejsze w życiu. Owszem za jakieś 8 - 9 lat tak, ale teraz nie ma mowy. Mój G. wie o moim podejściu i się z nim zgadza. Jedyne czym nie jest zadowolony to tym, że ja chce tylko jedno dziecko. Jemu się marzy dwójka Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w opakowaniu przecież może jeszcze przebić...albo panią w sklepie przekupi, żeby przebiła i Ty już przebitą kupisz....są różne sposoby a jak facet uparty to dopnie swego język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
w opakowaniu przecież może jeszcze przebić...albo panią w sklepie przekupi, żeby przebiła i Ty już przebitą kupisz....są różne sposoby a jak facet uparty to dopnie swego język
]

]Hehe, ja zawsze sprawdzam czy folijka jest napięta tzn czy powietrze jest w środku, bo moża jakaś pani w aptece czy gdzieś indziej jest zagorzałą przeciwniczką antykoncepcji język
Także nie ma tak łątwo ze mną język
Może jakoś w wieku 34-35 lat dam sie namówić na jedno dziecko, żeby mieć świety spokój od strony P. Ale niczego nie gwarantuję
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i pewnie pod warunkiem,że to on będzie bawił się w pieluchy Very Happy heheh
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez kochana, to to już jest od dawna ustalone. Zresztą, jak on powiedział- Karolina, znamy się nie od dziś, i tak wiadomo, że przecież ja bym przewijał język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kasiek,nie ma jedynej właściwej drogi. Znam mnóstwo dojrzałych kobiet bez dzieci,nie są niespełnione,puste czy nieszczęśliwe.

Znam za to kilka sfrustrowanych kobiet,które zajmując się dzieckiem zatraciły siebie. Mąż też chciał maluszka,ale ucieka w pracę zamiast zasuwać przy maluchu.

Oczywiście są i bezdzietne kobiety ,które są nieszczęśliwe.I szczęśliwe matki. Nie ma reguł.Drażni mnie tylko nietolerancja wobec kobiet,które nie chcą dzieci.Często traktowane są jako niepełnowartościowe,albo wmawia się im,że jeszcze im się zmieni. Brednie.

Karolina,pielęgnuj te wartości w życiu,które sprawiają ,że jesteś szczęśliwa. Jesteś szczera z partnerem więc to jego wybór. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group