Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co sadzicie na temat pierscionka pozłacanego??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
buty można kupić tańsze.. a pierścionek jest na całe życie a nie na sezon. Nie będę się tu wykłócać która ma więcej racji. Każdy ma jakieś swoje przekonania. Ja jednak uważam, że skoro stać kogoś na rybkę to musi mieć do niej akwarium. Każdy jednak ma inne podejście a moje jest takie.


bardzo zgrabnie to ujęłaś uśmiech
podzielam Twoje zdanie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj nie wiem ile kosztował ale jak go zobaczyłam była radość ale gdy doszłam do siebie to skwitowałam to krótko "po co taki drogi tańszych nie było?!" ja uważam że jak ktoś dba o rzeczy to wytrzymaja długo nie ważne czy będzie za 100zł czy za 8tyś ważne ze jest od ukochanej osoby uśmiech
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:
(=KaLinka=) napisał:
buty można kupić tańsze.. a pierścionek jest na całe życie a nie na sezon. Nie będę się tu wykłócać która ma więcej racji. Każdy ma jakieś swoje przekonania. Ja jednak uważam, że skoro stać kogoś na rybkę to musi mieć do niej akwarium. Każdy jednak ma inne podejście a moje jest takie.


bardzo zgrabnie to ujęłaś uśmiech
podzielam Twoje zdanie



Czyli idąc dalej takim tokiem myślenia.. Chciał ślub, więc niech 2 lata haruje na dwa etaty i wszystko odkłada, żeby było wesele jak z bajki. A po ślubie, niech wszystkiego sobie odmawia - chciał żonę, to jej się należy ogromny dom i najlepsze szmatki..

Jeżeli nie jest to wielkim wyrzeczeniem, to i można za 20 tysięcy pierścionek kupić.. Ale nie chciałabym, żeby mój przyszły mąż odmawiał sobie wszystkiego i oszczędzał, żebym mogła poczuć się dowartościowana i pochwalić koleżankom. Ale każdy ma inne priorytety, a ty jak zauważyłaś możesz mieć swoje zdanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jest? chyba troszkę przesadzasz.... nikt mu na 2 etatach nie kazał pracować... ba wtedy nawet wcale nie pracował.... jeżeli już to na czarno abyśmy mieli na chleb i podstawowe opłaty bo jak gdzieś pisałam mieszkamy na wsi i wiele nam potrzebne nie jest ... mimo to odłożył pewną sumę pieniędzy, było to dla niego bardzo ważne, żebym miała coś wartościowego nie tylko sentymentalnie. W tedy był to szczyt jego możliwości finansowych ( nie wiem czy zbierał rok odkąd mieszkaliśmy razem czy dłużej). Wiem, że nie odkładał nam od ust aby odłożyć na ten pierścionek. Z perspektywy czasu kiedy mówiłam -chodźmy do kina on -mówił innym razem, mam filmy od kolegi na dvd, zobacz co chcesz oglądać...- takich przykładów jest mnóstwo... jednak nie było to harowanie i wielgachne wyrzeczenie jednak jakieś było i to jest dla mnie najważniejsze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo pozłacanego pierścionka za 33 zł, to faktycznie mógł się postarać , chyba, że nie zdawał sobie sprawy że jest pozłacany , i myślał , że zrobił dobry interes. Ja rozumiem , że nie mógł mieć pieniędzy ,a to nie trzeba się śpieszyć z zaręczynami, nie przesadzajmy, nawet w Aparcie są śliczne pierścionki złote do 200 zł ,sama widziałam byłam zaskoczona ale tak jest . Już kwestie brylantów rozstrzygałyśmy to nie jest najważniejsze , ale pozłacany pierścionek, po prostu może się to zetrzeć , nie wiem czy nawet nie z czernieć .
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w_chmurach napisał:
A propo pozłacanego pierścionka za 33 zł, to faktycznie mógł się postarać , chyba, że nie zdawał sobie sprawy że jest pozłacany , i myślał , że zrobił dobry interes. Ja rozumiem , że nie mógł mieć pieniędzy ,a to nie trzeba się śpieszyć z zaręczynami, nie przesadzajmy, nawet w Aparcie są śliczne pierścionki złote do 200 zł ,sama widziałam byłam zaskoczona ale tak jest . Już kwestie brylantów rozstrzygałyśmy to nie jest najważniejsze , ale pozłacany pierścionek, po prostu może się to zetrzeć , nie wiem czy nawet nie z czernieć .


No i właśnie. Nie chodzi o "zastaw się a postaw się" ale o samą trwałość.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia12011990
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 150
Skąd: Pszów

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do trwałości za cenę tego pozłacanego można już mieć bardzo ładny srebrny pierścionek, za to dużo trwalszy, który będzie pamiątką na całe życie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozłacany też może być dobrą pamiątka an całe życie,tego nie da się wykluczyć. Myślę,że to kwestia gustu ,ale mi się podoba uśmiech Jest bardzo efektowny,taki nawet powiedziałabym szpanerski uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
Pozłacany też może być dobrą pamiątka an całe życie,tego nie da się wykluczyć. Myślę,że to kwestia gustu ,ale mi się podoba uśmiech Jest bardzo efektowny,taki nawet powiedziałabym szpanerski uśmiech


A to jest dołączone jego zdjęcie , bo nie widziałam
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 5:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale można podarować taki w ramach szalonych oświadczyn, a później kupić coś razem Wink

Swoją drogą ja zamawiałam pierścionek ( taki dla siebie poza tematem ślubów, oświadczyn ) za ok 200 zł uśmiech jakość super, wykonanie super, wizualnie- koleżanki też taki chciały więc ładny uśmiech

no i są różne próby, pierścionki z próby 333 np są jaśniejsze ale też super trwałe

a w Aparcie - jak zobaczyłam na wystawie pierścionek z szafirem za 350 zł , to dostałam takiej choroby , że ... jak już postanowiłam i przemyślałam ze sama sobie moge zrobic taki prezent , to pierscionka juz nie mieli, bo byl 1 i od razu sie sprzedal, przy okazji poogladalam inne i za 370, 450 i podobne byly sliczne pierscioneczki uśmiech nie mowa o brylantach, ale ladnych wizualnie - sliczniutkie uśmiech

moj tez cos tam ciulal i odkladal i nie dosc na tym na biezaco mnie informowal ile ma lol - facet , to chyba jedna z niewielu rzeczy na ktore tak skrupulatnie oszczedzal uśmiech i stwierdzil, ze to inwestycja w związek uśmiech . zalezy ile ktos zbiera ta kase i na jakim pozimie zyje i ile zarabia uśmiech jeden po 1 wyplacie pojdzie i moze wybierac co chce, inny bedzie pare lat zbieral .


ale ja bym sie skłaniała ku wersji ze to :
- byl pierscionek probny
- na pewno facet myslal - ale ubilem interes taka mala kasa ( a czasem na aukcjach pisza, ze super na prezent oswiadczyny itd ) a ludzie, glupi ludzie ida do sklepu stacjonarnego i tyle set złotych wydaja , a tu tak tanio . zloty, pozlacanay, wygladal na zloty, to sie moze nie zaglebial uśmiech

swoja droga musialo byc mu bardzo przykro jak dziewucha tak rozpaczala, ze cos takiego "taniego" dostala.. od razu innej zony bym szukala uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group