Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Upragniony nasz maluszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angelsita napisał:
Lekarz mi powiedział , że mogę zrobić badania prenatalne , ale ja wcale nie mam takich przeciwskazań, nie mam 35 lat i w rodzinie rodziły się zdrowe dzieci... A jak Wy drogie mamy robicie takie badania? Ja mam mieszane uczucia.

Nas lekarz prowadzący skierował na takie badania gdyż podejrzewał, że coś może być nie tak (mam 27 lat i w rodzinie nie było przypadków chorób genetycznych). Mieliśmy zrobioną amniopunkcję na której wynik czekaliśmy 6 tyg bo akurat były święta i drugi raz bym się nie zdecydowała bo za dużo stresu nas to kosztowało.
Gosiula niektóre wady można leczyć w łonie matki z innymi niestety nie da się nic zrobić. W instytucie genetyki mieliśmy rozmowę z lekarzem,który tłumaczył nam że może urodzić się dziecko które przeżyje kilka godzin albo urodzić się z ciężkimi wadami genetycznymi chociaż jeszcze nie miał wyników i nie mógł tego stwierdzić. Wyniki wyszły na szczęście dobrze ale ile łez i cierpienia to tylko my wiemy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli wszystkie póki co zrobiłyście badania... W sumie to racja , że można leczyć już w łonie matki... U nas najbliżej Gameta w Gdyni to nie daleko. Muszę się tylko zorientować jakie ceny mają.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu wiem że nie wszystko da się leczyć ale część chorób można więc dlaczego nie zrobić tych badań i zacząć działa jeśli tylko jest taka możliwość a cena u nas 250 zł, jak dla nas było warto uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście zgodziłam sie na takie badanie, chcieliśmy być pewni że z naszym maleństwem jest wszytko w porządku. Podchodziliśmy do tego badania 2 razy, ale niestety nasze maleństwo źle się ułożyło i nić były z tego badania. Dlatego wczoraj miałam pobrana krew i zrobią te badania z krwi.
A jeśli chodzi o koszt tych badań to my je mamy bezpłatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angelsita napisał:
Lekarz mi powiedział , że mogę zrobić badania prenatalne , ale ja wcale nie mam takich przeciwskazań, nie mam 35 lat i w rodzinie rodziły się zdrowe dzieci... A jak Wy drogie mamy robicie takie badania? Ja mam mieszane uczucia.

Ja miałam robione, ale tylko USG prenatalne, badań z krwi, typu test potrójny, czy PAPP-A nie miałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też tylko USG było robione.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam tylko USG robione.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu byłam na USG uśmiech Lekarz mi powiedział , że to bedzie dziewczynka. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa... Upragniona nasza Alicja. Jestem już w 5 miesiącu. Czuje się nawet całkiem dobrze. Ostatnio tylko podziębiona byłam , ale już się wyleczyłam. uśmiech A teraz życzę wszystkim mamą i wszystkim starającym się o dzidziusia spokojnych, radosnych a przede wszystkim rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję córeczki uśmiech Wesołych Świąt uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję również córci wesoły
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group