Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Upragniony nasz maluszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. Już nie muszę brać Luteiny, wszystko się unormowało. lekarz sam był w szoku , że przez 2 tygodnie może się tak wszystko szybko zmienić. Mogę chodzić do pracy, ale muszę na siebie uważać, nie dźwigać itp. Rewelacja , aż mnie ścisnęlo coś na sercu jak usłyszałam echo serca dziecka. W którym miesiącu można się dowiedzieć jaka jest płeć maleństwa?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 14 tygodniu,ale ja się dowiedziałam dopiero koło 20 oczko wiesz im później tym lepiej widać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze ze u waszego maleństwa jest już wszystko dobrze, oby tak dalej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwsze rozponanie miałam w 14 tygodniu, ale tak na pewno to lekarz koło 24 mi dopiero potwierdził język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero tu zawitałam i serdecznie gratuluję, wspaniała wiadomość! Witamy w gronie forumowych ciężarówek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz mi powiedział , że mogę zrobić badania prenatalne , ale ja wcale nie mam takich przeciwskazań, nie mam 35 lat i w rodzinie rodziły się zdrowe dzieci... A jak Wy drogie mamy robicie takie badania? Ja mam mieszane uczucia.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrobiłam lol jedyny ich minus to to, że musiałam za nie zapłacić smutny a tak to po prostu bardzo dokładne USG. Czy potrzebne...hmmmm....sama nie wiem. Jak się okazało, że Mała całkiem zdrowiutka to byłam bardzo szczęśliwa i nie żałuję tej kasy. Ale jakby nie daj Boże okazało się, że coś jest nie tak....to nie wiem co bym zrobiła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
a co do badań to my też zrobiliśmy żeby się upewnić że z Kubusiem jest wszystko ok bo w razie czego można podjąć leczenie już w łonie matki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie, ja też czekam z niecierpliwośvcią aż będziemy znać płaeć naszego maleństwa, lekarz powiedział ze przy następnej wizycie czyli to będzie 13 tydzień, ale nie zawwsze dzidzia sie pokaże.


Co do badań prenatalnych to my też będziemy robić, wolę mieć pewność ze nasz skarb jest zdrowy. Ale to dość spory wydatek 150-200zł
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200zł to najtaniej co znalazłam. W Katowicach powiedzieli mi 300 Shocked już po fakcie znalazłam za 180....ale przynajmniej darmowe próbki dostałam w tym butelkę do karmienia z Aventu lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group