Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia slubna-kiedy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dziewczyny poradźcie- który materiał współgra z dośc.... zwalistą figurą pytajnik Bo mi się zdaje,że ten muślin to raczej na takie drobinki pasuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mama troszkę nie ładnie się zachowała, ja bym powiedziała jej że skoro była tak wspaniałomyślna żeby za Twoimi plecami coś zamawiać to niech teraz zapłaci..W końcu to ona zamówiła no nie Very Happy Cool
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem właśnie muślin pasuje do krągłych kształtów, przełamie masywna figurę, doda lekkości. Mocny, ciężki materiał dodatkowo by ją tylko obciążył.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muślin dla plus size jest ok, ale taki kontrolowany muślin. Tzn suknia empire, luźna spod biustu jeszcze bardziej kobietę poszerzy. Ważne, żeby suknia modelowała biust, talię, biodra.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę podobnie jak Juliette. Jest delikatny, lejący, ładnie się układa.. Myślę, że jak dobry krój sukni to ładnie zatuszuje co trzeba. Zresztą.. Muślin to tylko na zewnątrz, w środku jest inny materiał.. Najlepiej będzie jak się przejdziesz po salonach, pomierzysz też różne tkaniny, bo jak widzisz nie da się jednoznacznie stwierdzić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina- muślin jest super delikatny, miękki wygodny

ja tez jestem zwalista język i wyglądalam niebotycznie szczupło Very Happy jak nie ja uśmiech

oj tam oj tam , mama wziela sprawy w swoje rece, moze nie fajnie, ale przynajmniej ta sukienka ktora chcesz:) a nie jakas inna uśmiech

i 4 miesiace przed slubem moim zdaniem to nie jest duzo , zobaczysz ile schodzi z dopasowywaniem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi1818
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie trzeba mierzyc. Nie wiesz w czym ci dobrze dopóki nie masz tego na sobie. Jezeli chodzi o muślin wszystko zależy od fasonu sukni, nie jest powiedziane, że w innych tkaninach będziesz źle wyglądac. Bo to, że grubszy materiał to nie znaczy, że ciężki. Grubsze materiały mogą lepiej wymodelowac sylwetkę niż zwiewny muślin. Tak więc uruchom swoją wyobraźnię i ruszaj na łowy! Daj znac skąd jesteś, a może polecę Ci jakiś dobry salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suknię będę chyba szyła, nie wybieram się do salonu, bo nie mam 2000zł tylko poniżej 1000zł na ten cel Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, ale może przejdź się po salonach jeszcze i zobacz, czy mają podobne suknie krojem i materiałem, zmierz, żeby się upewnić na sto procent, że będzie dobrze leżeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group