Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Po jakim czasie bycia razem chłopak oświadczył sie Wam?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia_177
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 7 Cze 2017, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zaręczyliśmy się prawie po 2 latach bycia w związku uśmiech ale kompletnie nie spodziewałam się ! zrobił to przy całej swojej i mojej rodzinie język wielki szok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 5 Lis 2017, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy razem 2,5 roku. Rozmowy o ślubie już się zaczynają, ale nie chcę naciskać. Coś powoli planujemy, ale na pierścionek jeszcze czekam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1jazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniela123 napisał:
Jesteśmy razem 2,5 roku. Rozmowy o ślubie już się zaczynają, ale nie chcę naciskać. Coś powoli planujemy, ale na pierścionek jeszcze czekam Very Happy


Ja też zaręczona wciąż czekam i doczekać się nie moge.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwina065
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Lis 2017, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie po roku znajomości, no dobrze, dwa dni przed rocznicą uśmiech a po następnym 1,5 roku wzięliśmy ślub. Mieszkaliśmy daleko od siebie, nasze rodziny (zwłaszcza moja) bardzo konserwatywne - innego wyjścia po prostu nie było Very Happy ale nie żałuję tego kroku. Minęło już 7 lat znajomości, a wciąż jesteśmy zakochani jak na początku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 29 Lis 2017, 12:19    Temat postu: Zaręczyny! Odpowiedz z cytatem

Mój mi się oświadczył w przyjemnej atmosferze kawiarni, kiedy się tego kompletnie nie spodziewałam uśmiech Muszę przyznać, że http://kawiarnia-lezajsk.pl/ stanęli na wysokości zadania. Pięknie to wspominam i zawsze się wzruszam uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku nastąpiło to po 2,5 latach bycia razem, ale myślę że nie ma reguły od kiedy powinno się zaręczać - czasem może być to krócej, czasem dłużej.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kama89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam też uważam, że nie ma reguły jeśli chodzi o zaręczyny. Ja mojego męża znam przed zaręczynami znałam jakieś 6 lat. Ale i ja miałam kogoś innego i on też miał kogoś innego. W każdym razie nikt nie wie jak się życie potoczy. I mniej więcej w podobnym czasie oboje zerwaliśmy poprzednie związki. U niego to było tak, że oboje zdecydowali, że to nie to. A u mnie mój były przyznał się do zdrady i teraz z tą dziewczyną mają dziecko oraz planują ślub. W każdym razie jakoś tak się los potoczył, że z moim mężem zaczęliśmy ze sobą chodzić. I jakieś pół roku potem on mi się oświadczył. I to jeszcze bez pierścionka. Dopiero potem razem z https://aclari.pl/pierscionki/ wybraliśmy pierścionek. W narzeczeństwie też długo nie byliśmy, bo niecały rok. Oświadczył mi się pod koniec sierpnia, a w czerwcu wzięliśmy ślub. Tak więc nawet tylko patrząc na moją historię to można powiedzieć, że w miłości nie ma reguł. Choć jak tak patrzę na znajomych to zazwyczaj zaręczyny następują po roku - dwóch, a ślub jakoś tak po roku od zaręczyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli czujesz, że to jest to, to nie ma na co czekać. Natomiast jeżeli pytasz mnie o radę to zaczekałabym ładnych parę lat. Bo jeśli to ma być to, to będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mydlana
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 16 Sty 2018, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po półtorej roku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slubnamanagerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma żadnej reguły co do momentu zaręczyn. Znam pary, które zaręczyły się po 3 miesiącach znajomości, ślub wzięły po roku i są szczęśliwi już kilka lat. A znam pary, i ja z mężem do nich należymy, którzy zaręczyli się po 6 latach bycia razem, a ślub wzieliśmy po kolejnym roku. Także uważam, że reguły nie ma.
_________________
Martyna Jastrzębska-Miętek - śluby to całe moje życie i pasja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group