Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Ziarenko Szczęścia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 16:19    Temat postu: Nasze Ziarenko Szczęścia Odpowiedz z cytatem

A wiec w końcu przeszedł czas i na mnie, żeby założyć własny wątek brzuszkowy . Miałam zrobić to wcześniej, ale najpierw chciałam sprawdzić czy u maluszka jest wszytko w porządku potem był urlop no ale w końcu zakładam swój wątek. Very Happy

O tym że jestem w ciąży dowiedziałam się 12 lipca Very Happy Zrobiłam test zaraz po pracy. Trochę się bałam go zrobić bo nie chciałam zobaczyć tylko 1 kreski, ale w końcu się przemogłam i zrobiłam i zobaczyłam

Potem żeby się upewnić zrobiłam kolejne 2 testy i nadal widziałam 2 kreski


Oczywiście się ucieszyłam chciałam od razu komuś o tym powiedzieć, ale stwierdziłam że poczekam na mojego skarbka jak wróci z pracy. Tego dnia wrócił trochę wcześniej i jak tylko wszedł do domu to powiedziałam mu że mam dla niego niespodziankę a on od razu "w ciąży jesteś" ja na to że tak. Z początku był chyba w małym szoku niby się cieszył ale z 2 strony w to nie wierzył. Ale później jak to do niego już doszło to wszystkim się chwalił (mimo to że prosiłam żeby tak każdemu nie mówił)

A to jest nasze maleństwo



Termin porodu mam na 12.03.2012
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje!! Dużo zdrówka, niech dzidziuś sobie spokojnie rośnie!! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy w gronie forumowych ciężarówek! Gratulacje:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to gratuluję pewnie po raz drugi i dziekujemy za założenie wątku język mój mąż zareagował podobnie...taki szkok widziałam wypisany na jego twarzy...normalnie jakby nie widział skąd się dzieci biorą i że się staramy.....a potem to już wszytskim się chwalił, ilu my znajomych wtedy odwiedziliśmy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony normalnie wszystkim się chwali i głośno mówi o naszym maleństwie jak to będzie gdy już się urodzi Very Happy no i codziennie obowiązkowo przytula się do brzuszka nawet całuje go na dobranoc Very Happy A gdy się sprzeczamy (tak w żartach) to mówi wtedy do dzidzi żeby mnie tak porządnie kopnęła hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo to też...znaczt to mówieni, żeby mloda kopnęła mamusię bo jest niedobra dla tatusia lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No o tym waśnie mówię na razie nie czuje ruchów dziecka ale jak tylko trochę podrośnie i zacznie porządnie kopać, to obiecałam narzeczonemu że w nocy jak już będzie spał to przytulę się i powiem maleństwu żeby okopał zdrowo tacie nerki hehe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O temacik Sandry Smile fajnie Smile jeszcze raz gratuluję Smile

Mój Małż jak się droczyliśmy też mówił doAntosia żeby pokopał mamę Smile A sam też dostał kopniaki jak sie przytulałam brzuchem Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 28 Sie 2011, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz gratulacje!! Super, że już założyłaś wątek:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 29 Sie 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś byliśmy na USG myślałam że to wszytko będzie trwać krócej, ale zeszło nam w szpitalu 2 godziny. Zrobili nam USG badania krwi moczu i przeprowadzili cały wywiad. Ogólnie wszytko ok ale nie mogli przeprowadzić badania pod kontem choroby Downa, bo najpierw miałam za pusty pęcherz, a później jak już pęcherz był pełny to maleństwo nie chciało się ustawić prawidłowo. Widać że od początku ma charakterek mój narzeczony stwierdził ze jest małym uparciuchem, który podjął decyzje że się nam dziś już więcej nie pokaże.Very Happy Więc za tydzień znowu idę na USG może wtedy będzie można przeprowadzić to badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 1 z 72

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group