Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Halo?Czy leci z nami pilot? Czyli gdzie jest admnistracja?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 17:20    Temat postu: Halo?Czy leci z nami pilot? Czyli gdzie jest admnistracja? Odpowiedz z cytatem

Witam,

w związku z licznymi głosami na forum ośmielam się pytać czy zaglądają tu moderatorzy?
Od kilku dni jeden z użytkowników spamuje w sposób niedopuszczalny. Nie dość,że zakłada po kilkanaście tematów (W dziale "strój panny młodej) to jeszcze spamuje w innych tematach i działach,które nijak się mają do tematu jego postów.

Czy ktoś z administracji tu zagląda? Wstyd,żeby takie duże forum nie miało efektownej opieki ze strony moderatorów. Znamy stare tłumaczenie,że każdy ma życie poza forum,nikt nie wymaga 24h dyżurów. Jeśli nie jesteś w stanie zaglądać tu codziennie to zrezygnuj z funkcji na rzecz zasłużonych dziewczyn,które pojawiają się tu każdego dnia ( a są tu takie).

Mnie zwrócono uwagę,że nie mam sprecyzowanego miasta w profilu,ale gdzie ten sam skrupulatny moderator w sytuacji gdy zaśmiecane jest forum irytującym spamem? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde zwrócenie uwagi powoduje krytyczne wypowiedzi niektórych osób. Wiadomo, bronią swoje koleżanki, które lepiej poznały na forum, ale nikt raczej nie czepia się sytuacji chwilowego braku czasu czy wyjazdu.. Widziałam jak to wygląda, kiedy starałam się o dostęp do galerii (kiedy wprost powiedziano, że kryterium jest czas i liczba postów, żeby znowu zaraz nie było, że się wpraszałam na siłę..). Kilka tygodni czekałam na odzew, mimo że moderatorów jest kilku. Od niektórych odpowiedzi nie uzyskałam do tej pory, była osoba, która napisała, że już tu nie wchodzi, więc nie będzie dawać dostępu. Więc jaki sens ma trzymanie takich moderatorów? Nikt przecież ich z forum nie wyrzuca, ale bez sensu z takim zajmowaniem funkcji.
Zapewne uwagę zwrócił moderator, który dba tylko o dział związany z jego zawodem. A jedyne, do czego przydatne jest tu miasto to właśnie do spamu, żeby usługodawcy wiedzieli komu zaśmiecać skrzynkę.. Mam nadzieję, że to wiele wyjaśniło oczko
Trzeba przyznać, że jedynie tam i w dziale z nowym modem - Lusillą jest porządek. W dziale foto/wideo dlatego, że wszystko jest po myśli pilnującego, w działach Lusilli bo się po prostu stara (aż za bardzo, bo nie ma z nami lekko). Myślę, że na wzór przyznania funkcji Lusilli przydałoby się wybrać nowych modów z aktywnych użytkowników.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się,że nikt z administracji nie znajdzie czasu aby nam tu odpowiedzieć. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje zdanie wyraziłam w innym temacie i nie będę się powtarzać - krótko mówiąc - zgadzam się z Wami Wink

Przerażający dla mnie jest fakt, że minęło 30 godzin od spamu wariatki z suknią i do tej pory nikt tego nie uprzątnął Shocked Jeszcze zrozumiałabym gdyby to było niszowe forum, ale przecież tak nie jest. Wątpię, że admini trafią na ten temat. Trzeba byłoby pisać do nich osobiście na PW.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Wątpię, że admini trafią na ten temat. Trzeba byłoby pisać do nich osobiście na PW.


To tylko świadczy o nieudolności administracji.
Mimo,że każdy ma swoje życie,ogrom problemów i zajęć to należy mierzyć siły na zamiary.

Żenujące,żeby nikt z administracji nie kwapił się do czytania forum,którym sami się opiekują. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, piszcie do administracji z prośbą o zmianę moda. Może same się tym zajmijcie lub zaproponujcie komuś, kto waszym zdaniem będzie pilnował porządku?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że to administracja powinna sama się obudzić z letargu i poprosić o pomoc.Jestem tu krotko,ale z poczynionych obserwacji wnioskuję,że jest parę dziewczyn,które udzielają się aktywnie

Juliette, Asik,Mimi,Ewelinka89,KasiaKatarzynka.,Kasiek86,Agatt.

Nie chcę nikogo pominąć,ale te postaci kojarzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum to nie jest przedszkole, nikt nas nie prowadzi za rączkę. Chcecie zmian to trzeba to zgłosić. Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dość,że proponujemy zmiany,wysuwam kandydatury...coś jeszcze zrobić za administrację?Jakiś absurd,od czego jest zatem administracja?

Sami nie przestrzegają regulaminu,w którym jednoznacznie określają,że będą kasować,edytować wątki spamowe. lol


Napisałam do dwóch osób z administracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem właśnie powiadomienie o tej sprawie za co dziękuję.
Nie do wszystkich działów moderatorzy mają dostęp.
Faktycznie zauważam,że kilku moderatórów mało tu zagląda.
Co mogę zrobić: jedynie mogę porozmawiać z administratorką forum / telefon/ i zobaczymy, może faktycznie dokonamy zmian w obsadzie, zaproponujemy tym, którzy będą chcieli aktywnie uczestniczyć w życiu forum. Ale też trzeba brać pod uwagę,że niektórzy moderatorzy mają swoje obowiązki powiedzmy rodzinne i nie mają zbyt czasu na moderowanie. Ale nic, tak jak napisałem, sytuację powoli będziemy uzdrawiać.
Jeżeli chodzi o spamy czyli oferty niechciane proszę zgłaszać do mnie a ja tej osobie odpowiednią wiozankę poślę. Proszę mi tylko dać dane jak nick a może nawet www.
Co do dostępu do galerii niektóre osoby sobie nie zasłużyły na dostęp swoim zachowaniem na forum, utarczkami z moderatorami, pouczaniem moderatorów itd, niestosowaniem się do wymogów regulaminowych i dlatego nie dostaną dostępu. Powiem więcej, że osoby wprowadzające zamęt na forum i niezdrową atmosferę będą usuwani.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group