Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Menu weselne, a kondycja taneczna.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto 2 Sty 2007, 18:46    Temat postu: Menu weselne, a kondycja taneczna. Odpowiedz z cytatem

Standardy polskiego wesela przewidują rosół lub zupę królewską (różni je ilość makaronu). Dużo mięsiwa jasnego i ciemnego w 2 daniu, oraz do wyboru pyzy, ziemniaki, frytki ryż i generalnie cała masa tłuszczy i kalorii.
Kalorie by mnie nie interesowały, ale sam wiem, że jak się najem, to mi się ruszać nie chce, a co dopiero tańczyć. No a jeśli podam weselnikom mniej to mnie w rodzinie "objadą", że skąpiec jestem. Polak do tańczenia niby zawsze skory, ale....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady_ania
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon 5 Mar 2007, 11:15    Temat postu: Moja siostra na swoim weselu podala... Odpowiedz z cytatem

Moja siostra na swoim weselu podala kurczaka a potem bef strogonow (jak kolwiek to sie pisze w oryginale) i goscie byli bardzo zadowoleni. Do tego najpozniej byl kotlet devilaie(pytajnik).
_________________
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes85
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob 9 Cze 2007, 16:16    Temat postu: Hehe, byłam w ciagu ostatniego roku na... Odpowiedz z cytatem

Hehe, byłam w ciagu ostatniego roku na 2 weselach i mimo tradycyjnego meny nie było problemu z tańcem - wszyscy dobrze siebawili uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lisa23de
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Sty 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka była na weselu podawali golonkę mówiła że to bylo straszne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc może wybrać potrawy zdrowsze np. dania z makaronem, szpinakiem, ryby, owoce morza, sery, warzywa. coś nietypowego i ciekawego a zarazem lekkiego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a według mnie, alkohol tak porwie ludzi do tańca, że nie ma się czym martwić...
jak się postawi warzywka to rodzina to skomentuje, przyjęło się że wesele to prawdziwe polskie jedzenie (najczęściej) i osobiście jak się najem, to muszę się poruszać, bo mam wrażenie że umieram uśmiech
a tak poruszam się i mogę znowu jeść....

My u siebie na weselu mamy żurek, później kotlet de volaile z ziemniakami i surówką, później jako danie główne - udziec cielęcy pieczony z kluseczkami kolorowymi i royal warzywny - udziec ten podawany jest płonący i krojony przy gościach..
później barszcz czerwony a w miedzy czasie przekaski, salatki, owoce warzywa, ciasta....

wydaje mi sie, ze podawane jedzenie jest bardzo wazne i jesli zaczniemy jakies makarony itp.. to "polacy" sie oburza, bo nie są włochami...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie przejmuję się kondycja taneczna naszych gości, zdecydowanie jestem za tradycyjnymi polskimi tłustymi daniami Wink
ps. ja także spotkałam się z golonką ale na śniadanie i to opoznione tzn ok 2.30 Exclamation to było na prawde straszne Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na golonkę bym się nie zdecydowała, między innymi dlatego, że jej nie lubię a menu brałam przyznaję, ze pod siebie i swój gust oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 8:29    Temat postu: jedzenie? Odpowiedz z cytatem

hmn my śle że dać sporo jedzenia kto zje to zje kto zje za dużo no cóż on nie będzie tańczyć a na wesele idzie sie by potańczyć i po jeść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba bigos jeszcze ugotujemy i zawieziemy do restauracji zeby w nocy dac.. moze jeszcze lody? zobaczymy...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group