Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie każdy sklep ma swoją trochę inną rozmiarówkę, dlatego nie warto w ciemno kupować. W przypadku bardziej znanych firm polecam zajrzenie na balkonetkę, często modele są opisane dokładniej..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskich polecam wypróbowac firmę GAJA. Dla mnie nie ma lepszych uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak, kiedyś kupiłam tej firmy- niechcąct zupełnie, kupiłam wtedy 2 staniki- drogie jak pierun, pierwszy 120 i ta gaja właśnie chyba 100.
I tylko te dwie sztuki nosiłam na zmianę, bez przerwy- w kółko je piorąc, przez półtora roku wykrzyknik Włoski czy francuski- popękał, a polski trzymał się dzielnie., Może do dzis by się trzymał, ale straciłam kilkadziesiąt kg język , więc przestał być adekwatny. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się co do esotiq, rozmiarówka zaniżona. Ja kiedyś tam kupowałam, byłam zadowolona, jednak miseczki były mi za małe jak się później okazało. Człowiek dopiero się uczy dobierać stanik jak mu profesjonalista wytknie błędy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aida88
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 144

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Człowiek dopiero się uczy dobierać stanik jak mu profesjonalista wytknie błędy.


Święta prawda. Kiedyś zupełnie przypadkowo trafiłam do profesjonalnej brafiterki i z mojego 75C zrobiło się 65F! Od tego czasu wiem, jakie staniki powinnam kupować i szlag mnie trafia jak wchodzę do sklepu z bielizną a tam same 75C i 80B.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 31 Sty 2013, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziś stanik do karmienia, o ten http://www.sklep.naturana.pl/pl,prod,biustonosz_dla_mam_karmiacych_5105_-_043,1,22,13.html
Póki co czuję się z nim bardzo dobrze, ogromny plus za baardzo szeroką taśmę przytrzymującą biust. Na plecach wygląda to trochę jak stanik sportowy, ale dzięki temu mocno i stabilnie przytrzymuje biust. Ramiączka są elastyczne i nawet gdy są luźniejsze to fajnie trzymają wszystko w ryzach. Aha i dolna fiszbina zachodzi głęboko pod pachę, jak powiedziała Pani, która go sprzedawała - notabene świeża mama- piersi w trakcie laktacji potrafią boleć nawet pod pachą, więc lepiej, żeby nic tam nie uciskało. Cena taka sama jak na www, 65 zł.
Żałuję, że nie jest to taki ładny, balkonowy staniczek, ale uznałam, że taki zdąrze jeszcze kupić, a coś do chodzenia po domu jest niezbędne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pią 1 Lut 2013, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa ja kupiłam 2 firmy Alles grube ramiączka i fiszbiny - są koronkowe i jakie tam sobie wymyślisz. Jestem z nich bardzo zadowolona mogę polecić
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 1 Lut 2013, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aida88 napisał:
Ewa-Gdy napisał:
Człowiek dopiero się uczy dobierać stanik jak mu profesjonalista wytknie błędy.


Święta prawda. Kiedyś zupełnie przypadkowo trafiłam do profesjonalnej brafiterki i z mojego 75C zrobiło się 65F! Od tego czasu wiem, jakie staniki powinnam kupować i szlag mnie trafia jak wchodzę do sklepu z bielizną a tam same 75C i 80B.


Mam to samo z tym, że F jeszcze się czasem znajdzie a już z moim 65H gorzej bo nawet w takich sklepach gdzie są takie rozmiary, H zaczyna się od 70.. A 70 to na mnie jest dobre przez 2 miesiące na najciaśniejszym zapięciu a później znowu pod łopatki podchodzi :/

ewelinka89 napisał:
Ogólnie każdy sklep ma swoją trochę inną rozmiarówkę, dlatego nie warto w ciemno kupować. W przypadku bardziej znanych firm polecam zajrzenie na balkonetkę, często modele są opisane dokładniej..


Świetna ta strona! Przez nią specjalnie jadę do Katowic przymierzyć tego effuniaka strapless bo naprawdę na dziewczynach wygląda świetnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group