Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałam w małym sklepiku, gdzie mają różne firmy, ale niedługo będę tam szła znowu, tym razem chcę kupić jakiś ciemny stanik i żeby był od razu do karmienia. Zwrócę uwagę na producentów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć proszę uwagę na producentów, którzy mają takie większe rozmiary. Będę Ci bardzo wdzięczna. Może w między czasie uda mi się znaleźć coś w czym piersi by się ładnie prezentowały. Umówiłam się z jedną babką, że w styczniu ściągnie staniki do karmienia właśnie takie podtrzymujące biust.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, ja dla siebie 75G kupiłam teraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia, wysyłam na PW link do aukcji ze stanikami, które mam i z których jestem bardzo zadowolona Smile Noszę 80G, więc całkiem spory cyc Very Happy Środek ładnie przylega do mostka, cyce dobrze podtrzymane. Bardzo fajne "karmniki", mam oba kolory Smile
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mnie szlag trafia, moje staniki mają obecnie użyteczność szmatek- przestały cokolwiek przytrzymywać. I to w momencie, jak mamy taki kryzysowy czas finansowo Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Freyę. Poszukaj na necie wg ich tabeli rozmiarów, tylko dokładnie się zmierz. Noszę od 1,5 roku , po roku wyszedł mi jeden fiszbin, zareklamowałam, naprawili. Długość pod biustem wciąż taka sama jak w dniu zakupu, mocno ściska i utrzymuje biust wysoko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie muszę się zadowolić kupieniem takich za 20 zł. A nie za 200zł. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, rozejrzyj się po polskich producentach. Wielu ma duże miski i przystępne ceny. Ostatnio przypadkiem wpadłam do - trochę wiejskiego - sklepiku, gdzie przemiła pani miała miski do K.. Problem tylko, że od 65, więc część była luźna, ale pomierzyłam i znalazłam ścisły. Śliczny wizualnie (w droższych salonach często kupuję dla komfortu, o wyglądzie zapominam) i kosztował jakoś 80 zł. Leży idealnie, mocno zabudowany, więc trzyma wszystko jak należy. Kurcze, weszłam tam przez pomyłkę (kilka numerów dalej był salon z effuniakami) i z niedowierzaniem widząc warunki spytałam, czy to ten salon.. Wyszłam z biustonoszem i tam wrócę. Ten akurat wzięłam z Avy i naprawdę jestem zadowolona. Szkoda cycków na badziewie, a teraz już naprawdę nie ma tak dużego problemu z dostępem do dobrych biustonoszy jak kiedyś..

Zerknij też do Esotiq jak masz w galeriach obok siebie.. Ja też się w rozmiarówkę nie łapię, ale na wyprzedażach można za 50 zł upolować coś w miseczce do G..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj upolowałam na allegro Deine za 75zł lol mam już jeden cyckonosz od nich i jest świetny...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 30 Sty 2013, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale trzeba uważać z Esotiq. Ma zaniżone rozmiary chyba.
Ja noszę 75d i taki kupiłam (przez neta) i niestety był dużo za mały, spłaszczał mi cyce i w ogóle ble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group