Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tej pory nosiłam tzw "nieśmiertelne" 75B później 75/80C a teraz dowiedziałam się że mam 70D Shocked w niedalekiej przyszłości zaopatrzę się w takowy i przekonam się na własnej skórze czy to naprawdę jest wielka różnica..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja za "szczupłego życia" swojego lata temu nosiłam zawsze 75 C i myslałam że "tak musi być", że biust się w misce nie mieści i wyskakuje z niej cały czas- bo już 75 D (bazarkowe) było szyte na takie dziwne cyce- które są wypchniętymi do przodu wymionami- a i zawsze sie rozkładały normalnie, równomiernie.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dopasowana.pl/
Coś dla Warszawianek uśmiech Ja się wybiorę, sprawię sobie zaległy prezent na imieniny Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam w angielskim sklepie wysyłkowym z końcówkami kolekcji, mimo opłaty za przesyłkę i tak jest to duża oszczędność. Trzeba tylko naprawdę dobrze znać swój rozmiar oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam, przymierzyłam i kupiłam lol
I się dowiedziałam, że pic na wodę moje 75B, bo mam 65DD lol Twisted Evil Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Nie mogłam znaleźć odpowiednika, więc piszę w temacie ogólnym.
Mam pytanie do mam karmiących i do tych ciężarnych, które już zakupiły staniki na swe powiększone piersi.
Szukam od pewnego czasu dobrego stanika, który będzie podtrzymywał moje 80F, teraz to już może i FF albo G. Niestety wszystkie, które udaje mi się trafić mają krój trójkąta, strasznie spłaszczają biust i zwisa mi on prawie do pępka. Może któraś z Was trafiła na takie "balkonowe" staniki do karmienia i może coś polecić?


ja przez pierwszych kilka miesięcy miałam normalne staniki do karmienia (takie tanie) biust wyglądal koszmarnie...potem kupiłam w końcu mój pierwszy porządny stanik (normalny nie karmiący) i normalnie miałam wrażenie że widzę mój biust po raz pierwszy...zakochałam się w nim....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do mam karmiących i do tych ciężarnych, które już zakupiły staniki na swe powiększone piersi.
Szukam od pewnego czasu dobrego stanika, który będzie podtrzymywał moje 80F, teraz to już może i FF albo G. Niestety wszystkie, które udaje mi się trafić mają krój trójkąta, strasznie spłaszczają biust i zwisa mi on prawie do pępka. Może któraś z Was trafiła na takie "balkonowe" staniki do karmienia i może coś polecić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A miały fiszbiny? Nie wiem, jak to wygląda w biustonoszach do karmienia, ale ja zawsze mam takie niezbyt ładne bez fiszbin i tak jak piszesz się układają, może w tym tkwi problem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ostatnio kupowałam biustonosz (z niemal wszystkich wyrosłam) to pani pokazywała mi bardzo ładne do karmienia. Z fiszbinami, zdobieniami itp, nawet o kroju bardotki. Kolejny kupię własnie taki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre miały fiszbiny, a i tak wyglądałam jak babcia.
Krój miały mniej więcej taki http://allegro.pl/bezszwowy-biustonosz-do-karmienia-dalaja-75-h-i2910095178.html

Na allegro widziałam właśnie takie balkonowe konstrukcje, ale nie chcę kupować bez przymierzenia, bo stanik do karmienia ma dużo ważniejszą funkcję niż te, które noszą "nieciężarne". Musi jednak utrzymać w ryzach piersi pełne mleka, a jeśli biust w tak newralgicznym okresie potraktuję byle jak to później się to na mnie zemści. Nie mam zbyt giętkiej skóry, a poza tym chce się czuć wciąż seksi dla męża uśmiech

Agatt, kupowałaś w jakimś sieciowym salonie czy u "prywaciarza"?
Pamiętasz producenta?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group