Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:08    Temat postu: Pogaduchy biuściastych Odpowiedz z cytatem

zauważyłam, że w temacie o krótkie sukni ślubnej wywiązała sie rozmowa na temat biustu http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3788&start=200
więc zakładam wątek do kontynuowania rozmowy.
Jeżeli ktoś ma taką władzę może przenieść tamtą rozmowę tutaj (ja takiej władzy nie mam i nawet nie wiem kto ma Embarassed )

mi się marzy sesja z barafitterką. Bo też mogę pochwalić się sporym biustem, ale nawet nie wiem jaki nosze rozmiar Rolling Eyes . Często zmagam się z podstawowymi problemami niedobranego biustonosza. Wylewające się piersi, odbite miseczki na piersiach, za duży obwód, wrzynające się ramiączka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo.. Jesteśmy niedobre i tylko przysparzamy Lusilli pracy, ale myślę, że najlepiej byłoby to przenieść.


Spotkanie z bra fitterką nie jest już aż takim luksusem. Wystarczy przejść się do sklepu gdzie dobrze dobierają bieliznę.. Jest ich na szczęście coraz więcej, nawet ceny zaczynają być coraz bardziej przyjazne, bo już można znaleźć coś porządnego w granicach 100 - 150 zł. Czasem nawet uda się wyhaczyć coś tańszego, ale to niestety rzadkość często związana z ryzykiem. A są firmy, których najlepiej unikać, mimo fajniutkich cen - tu podam jako przykład Milenę, bo może i mają tanie biustonosze, ale to jakieś biuściaste koszmary, do czego dochodzi bezczelna pani odbierająca telefony w razie zwrotu/wymiany/reklamacji;p

Na początek nie musisz przecież nic kupować, pójdź, pomierz - w porządnym sklepie od razu Cię zmierzą, zaproponują co dla Ciebie dobre, pokażą jak sprawdzać czy jest dobrze dobrany itd. Nie musisz przecież od razu kupować. Ja na początku też się wahałam bo ceny (kiedyś, kiedy jeszcze we Wrocławiu był tylko jeden sklep z brytyjczykami..) przekraczały 2 stówki za miękkie biustonosze. Ale więcej zmarnowałam pieniędzy na wysyłki i niepasujące biustonosze zamawiane z neta. Teraz już wiem, że warto jednak dołożyć trochę i kupić dobry biustonosz (bo nawet w dobrym sklepie nie każdy model pasuje i często mierząc kilka świetnie czuję się w jednym). Na początku widać różnicę, ale jak po jakimś czasie włoży się stary biustonosz to aż się wierzyć nie chce, że nosiło się takie worki na biuście;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem małobiuściasta, ale może mnie nie wygonicie. Dzięki mnie moja siostra zmieniła okropne 80D na 70G (a myślę, że i do 65H ją przekonam) więc mogę się komuś przydać Wink

Niestety największym problemem jest dobry sklep z bielizną. O ile w Warszawie czy Krakowie pojawiają się porządne z szerokim wyborem rozmiarów, to wciąż jest to w powijakach. Najgorsze są baby, które od lat pracują w "bieliźniakach" i myślą że wszystkie rozumy zjadły. Ile to dziewczyn prosząc o biustonosz w rozmiarze np. 65E usłyszało "Pani na pewno nie ma miseczki E, mam piękne 75B, będzie pasowało" Rolling Eyes
_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Sro 24 Sie 2011, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc chyba naprawdę pora kupić porządny biustonosz! Ja swoje kupuję w Outlecie, zazwyczaj Triumpha w granicach 50-80 zł.
Ostatnio czytałam fajny artykuł o tym jak dobrze dobierać biustonosz. Dziewczyna umówiła się z bratfitterką, ale stanik porównała do spadochronu uśmiech Przymierzyła i była zachwycona. Podobno biustonosz też trzeba umieć dobrze zakładać. Akurat w tamtym artykule pisali, że trzeba się pochylić i 'zgarnąć' piersi Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e chyba Lusi tutaj władzy nie ma w tym dziale, czy ma?
Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem gdzie w radomiu jest sklep z brafitterką z prawdziwego zdarzenia. I tak myślę, że teraz dobieranie chyba nie ma sensu bo dziś mam taki biust a jutro będę miała inny. Z drugiej strony czemu ciężarówka miałaby nie mieć dobranego biustonosza?

EDIT Juliette, ty chyba z Radomiem w jakiś sposób jesteś związana? Może ty wiesz czy jest tu jakaś prawdziwa brafitterka?
_________________



Ostatnio zmieniony przez Kasiek86 dnia Sro 24 Sie 2011, 17:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam teraz problem z biustem. Normalnie znałam swój rozmiar, bo kiedyś w dobrym sklepie mi pani dobrała odpowiedni. Co prawda próbowałam wymierzyć się sama, według przepisów znalezionych w necie, ale zawsze coś było nie tak. W końcu poznałam swój rozmiar, ale teraz, w ciąży, nieco mi przyrosło w biuście. Niby kupiłam sobie rozmiar większy stanik, ale wydaje mi się, że nie do końca jest on trafiony. Powinny zostać wprowadzone takie biustonosze, które rosną razem z biustem, bo sama nie wiem, czy mi jeszcze urośnie czy nie... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:


Niestety największym problemem jest dobry sklep z bielizną. O ile w Warszawie czy Krakowie pojawiają się porządne z szerokim wyborem rozmiarów, to wciąż jest to w powijakach. Najgorsze są baby, które od lat pracują w "bieliźniakach" i myślą że wszystkie rozumy zjadły. Ile to dziewczyn prosząc o biustonosz w rozmiarze np. 65E usłyszało "Pani na pewno nie ma miseczki E, mam piękne 75B, będzie pasowało" Rolling Eyes


Eee tam.. Lepsze są takie, co twierdzą że takich rozmiarów się nie produkuje Very Happy

Co do Triumpha - tam właśnie biją mistrzostwo wciskania kitu i wielkich biustonoszy. Śmieszniejsze jest, że co jakiś czas mają akcje brafitterskie, reklamują się, że dobierają biustonosze, a potem wciskają luźne obwody i małe miski.


Kasiek, niby powinna tak samo dbać, ale to zbrodnia dla portfela..

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html W Radomiu nie widzę, może gdzieś w pobliżu? Przynajmniej na tej liście polecanych nie ma, a widziałam opinie o jeszcze dwóch we Wrocławiu, których tu nie ma. Rok temu na wakacjach też obkupiłam się w jednym sklepie a na liście nie ma, więc może jest jakaś nadzieja;p
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewelinka89 dnia Sro 24 Sie 2011, 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka piaseczno, albo ewentualnie warszawa tylko Rolling Eyes
Poprosiłam dorotam o przeniesienie tamtej rozmowy lol bo min ona tu moderuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inko, włąśnie nieraz czytałam, że mamy mają dużo problemów z biustonoszami i ciągle zmieniającym się biustem. smutny A może Inko warto kupić o jeden rozmiar za duży stanik (w miskach) oraz wkładki do miseczek? byłby zapas, gdy biuścik urośnie, hihi. Ale lepiej z tym problemem pójść do brafitterki, one lepiej się na tym znają niż ja uśmiech.

Co do triumfa to zgadzam sie z Ewelinką. Przy takiej marnej rozmiarówce nie ma szans, by "brafitterka" dobrała odpowiedni biustonosz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
EDIT Juliette, ty chyba z Radomiem w jakiś sposób jesteś związana? Może ty wiesz czy jest tu jakaś prawdziwa brafitterka?

Niestety w tej materii nie pomogę, bo w Radomiu tylko odwiedzam teściów i chodzę na zapiekanki Wink

Aaaa i ślub jeszcze miała w Radomiu Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group