Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Różny kolor obrączek-jedna żółte złoto, druga biała?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka77
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 8:55    Temat postu: Różny kolor obrączek-jedna żółte złoto, druga biała? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma takie różne obrączki? Ja chcę mieć z białego złota z diamencikiem, narzeczony woli tradycyjne żółte złoto bez wzorków. Czyli rózne kolory i rózne wzory oczko Myślimy o takim rozwiązaniu, bez sensu byłoby się kłócić o obrączki. Ale rodzina patrzyła na mnie jakbym z kosmosu spadła, kiedy im o tym powiedziałam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atrasphotographypl
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba od Was jedynie zależy co chcecie i co będziecie nosić na palcach, więc nie słuchajcie się i zróbcie jak Wam pasuje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na takie coś nie poszła, żebyśmy mieli różne obrączki.
Zawsze można połączyć żółte złoto z białym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój B. też chciał zwykłą z żółtego złota a ja z białego z diamencikiem uśmiech wkońcu poszliśmy na kompromis i mamy łączoną białe złota z żółtym i ja mam z diamenckiem a on zwykłą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi maja obrączki w różnych kolorach (ale wzór ten sam).
Mi się to kompletnie nie podoba, ale to ich wybór. oczko
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ten pomysł nie podoba uśmiech Mój narzeczony nie chciał wymyślnych obrączek, które znowu mi się podobały. On chciał zwykłe tradycyjne. Poszliśmy na kompromis, pochodziliśmy bo jubilerach, sklepach z biżuterią itp. i doszliśmy do porozumienia, znaleźliśmy wzór który nam obydwojgu odpowiada uśmiech

Jeśli Twój narzeczony chce z żółtego a Ty z białego zawsze można to pogodzić, wiele jest opcji łączenia tych dwóch kolorów w obrączkach.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje dziwne takie rozwiązanie.. Może skoro chcecie coś innego zróbcie sobie dwukolorowe i ewentualnie z odwrotnymi kolorami - każde będzie miało więcej tego koloru, który woli? Bo całkiem inne to tak śmiesznie.. Choć przeciwwskazań jakiś nie ma, jak nie znajdziecie kompromisu można i tak..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi jak uważa i ostateczna decyzja należy wyłacznie dla Was. Jak Wam to nie będzie przeszkadzać to róbcie różne uśmiech.

Ja bym na coś takiego nie poszła, ponieważ myślałabym, że ktoś patrząc później na nas mógłby pomyśleć, że nie jesteśmy małżeństwem skoro każdy ma inną obrączkę. Poza tym para powinna mieć również parę obrączek. Ale to tylko moje zdanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Moim zdaniem to trochę dziwnie będzie wyglądać...jak ja zobaczyłabym taką parę z różnymi obrączkami to pomyślałabym, że nie są małżeństwem tylko mają romans...



Hmm, czy to ważne? Moi znajomi w ogóle nie noszą obrączek i jakoś nikt ich nie uważa za singli mających romans uśmiech. Co z tego, co myślą ludzie, skoro fakty są inne, nie rozumiem problemu. Jeśli tak naprawdę nie możecie pogodzić tych kolorów, to śmiało zróbcie jak Wam wygodniej.

Obrączki łączone mi się osobiście nie podobają w ogóle, to jest zresztą osobny typ obrączek, a nie "pójście na kompromis".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group