Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kłamstewka w reklamach, czyli komu nie zaufamy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jeszcze raz proszę - zwróćcie uwagę jakich reklam dotyczy temat. Chodzi o sytuacje, kiedy ktoś podaje się za zadowolonego klienta, zakłada kilka kont, żeby zachwalić swoją usługę itd. Pani wizażystce można jedynie zarzucić zaśmiecanie forum, nie ma tu nic nieuczciwego - jedynie niezgodnego z regulaminem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abram-makeup.com

Założyła dwa konta - z jednego reklamuje SWOJE usługi, z drugiego poleca usługi tej osoby jako klientka. Nieładnie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy moderator nie ma szansy sprawdzenia IP takiej osoby...?

Z drugiej strony użytkownicy są bardzo wyczuleni na taka reklamę. Jestem zalogowana na gazecie i z uwagi na hobby (sporty zimowe) bardzo często się tam udzielam.

Jeżdżę na nartach już kilka ładnych lat i w sumie na podstawie tych doświadczeń mogę polecić dobre stoki, marki czy modele butów albo szkoły narciarskie w w Polsce. Niestety tam również krzyczą, że to z pewnością reklama...
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraki napisał:
A czy moderator nie ma szansy sprawdzenia IP takiej osoby...?

Z drugiej strony użytkownicy są bardzo wyczuleni na taka reklamę. Jestem zalogowana na gazecie i z uwagi na hobby (sporty zimowe) bardzo często się tam udzielam.

Jeżdżę na nartach już kilka ładnych lat i w sumie na podstawie tych doświadczeń mogę polecić dobre stoki, marki czy modele butów albo szkoły narciarskie w w Polsce. Niestety tam również krzyczą, że to z pewnością reklama...


Jeśli strony, produkty lub wykonawców poleca osoba, która jest na forum od dłuższego czasu i jej posty nie skupiają się tylko na temacie promocji danego np. produktu, to nikt nie krzyczy. Posty osób z 1 lub kilkoma wiadomościami, które wychwalają daną rzecz są na 99% reklamą. Jak zauważyłaś kłamliwa reklamą. Łagodniej podeszłabym do posta " witam, posiadamy salę weselną w miejscowości x... na tyle i tyle osób, cena od talerzyka taka i taka. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to prosze o kontakt na priw" Niż reklama w stylu " organizowaliśmy nasze wesele w sali x, obsługa boska, jedzenie boskie, ceny boskie, wystrój boski, polecam" - autorstwa jednopostowca. Nikt nie lubi byc traktowany jak idiota.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam rację, nie będę z tym dyskutować, bo jestem tego samego zdania, jednak, tak jak wspomniałam, użytkownicy są bardzo wyczuleni na te działania i czasami negatywnie wpływa to na dyskusje i atmosferę na forum.
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraki napisał:
Przyznam rację, nie będę z tym dyskutować, bo jestem tego samego zdania, jednak, tak jak wspomniałam, użytkownicy są bardzo wyczuleni na te działania i czasami negatywnie wpływa to na dyskusje i atmosferę na forum.


Właśnie moderator może sprawdzić IP.. I zazwyczaj, jak komuś nie pójdzie reklama bezpośrednia, to zaraz zakłada konto jako 'klient'. Jak widać po wątku wiele osób zakłada też kilka kont tylko do reklamy. Większość przypadków da się wyłapać.

Nawet osobom bardzo ostrożnym, które - jak podejrzewam - zajmują się taką reklamą 'zawodowo' zdarzają się wpadki i łatwo wyczuć, że coś jest nie tak oczko Kilku panów stąd pewnie wie o czym mówię oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.drzewkonaprezent.pl/


Pani ma rozdwojenie jaźni.. Zakłada konto na firmowego maila, a potem wychwala kupione przez siebie prezenty dla rodziny. Oczywiście oferowane przez tą firmę. Brawo za pomysłowość.


Wizażystka Ania Szymala - to samo. Wychwala się jako zadowolona klientka. Konto również założone na maila wychwalanej wizażystki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2012, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu poszukiwałam jeszcze sali (dziś już szczęśliwie umowa podpisana). Oczywistym fakt - parę postów od serdecznie polecających.
Szczerze się przyznam, że nie przeczytałam całego tematu, bo już mi się nie chciało, więc nie wiem czy się tu nie pojawili:

martinka147 - łąki radzymińskie - fantazja
Pani poleca salę, podobno miała tam wesele. Przy okazji poleca również fotografa i zespół Very Happy

iloniak - Hotel sielanka nad pilicą
Niby siostra brała ślub (mogę jeszcze wspomnieć, że niektórzy uważają, że 50 km to niby okolice Warszawy język)

parti80 - Ośrodek konferencyjno-Wypoczynkowy w Kuklówce Radziejowickiej
Też niby brała tam ślub.

Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2012, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam je i:

Martinka rzeczywiście brała ślub, więc może nie reklama.. Choć rejestracja na forum w takim celu jest dziwna.

iloniak - pewnie cała jej rodzina i znajomi brali tam ślub i za każdym razem czuła się w obowiązku założyć nowe konto i poinformować o tym Very Happy




parti - jej cała historia postów:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon EVITA

Pani kłóci się z użytkowniczkami, powtarzająca się reklama.. A po sprawdzeniu maila łatwo można dojść do profilu na portalu społecznościowym, na którym w miejscu praca widniej 'sprzedawca w salonie sukien ślubnych Evita'.

Pojawiło się jeszcze kilka trollów dotyczących tego salonu, więc tym bardziej trzeba uważać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group