Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kłamstewka w reklamach, czyli komu nie zaufamy..
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:05    Temat postu: Kłamstewka w reklamach, czyli komu nie zaufamy.. Odpowiedz z cytatem

Swoje 5 minut miał już Decorisus (przypominam -


- chyba pomogło, bo częste reklamy ustały;p ), ale jak widać firmy dalej uważają, że przed komputerami siedzą niemyślące istotki, które uwierzą w każdą reklamę. Dzisiejszy przykład - pan od pierścionków zaręczynowych.



Już pominę oskarżanie naszych moderatorek o złośliwość..

Mam nadzieję, że wątek się rozwinie i da do myślenia niektórym sprzedawcom/usługodawcom. Zamiast zrobić sobie darmową reklamę ośmieszacie się i pokazujecie, że nie można wam zaufać. Czy warto?
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewelinka89 dnia Sro 29 Lut 2012, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi Ewelinka się wkurzyła lol
Swoją drogą chyba moderatorzy powinni wystawiać takim osobom co najmniej ostrzeżenia....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zachowanie może świadczyć tylko o braku profesjonalizmu, głupocie i wierze w to, że inni są tak samo głupi. Naprawdę lepiej napisać, że sprzedaje sie zaproszenia, obrączki. Takie kryptowpisy to ani to PR ani SM. Może marketing nie jest prostą sprawą, ale bez przesady wystarczy uczciwość. O ile lepiej odbierany byłby sprzedawca, który nie kryje się ze swoją ofertą, ale dzięki doświadczeniu potrafi doradzić forumowiczkom jednocześnie nie wciskając co 5 minut swoich usług. Tak się buduje relacje z potencjalnymi klientami.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
hihihi Ewelinka się wkurzyła lol
Swoją drogą chyba moderatorzy powinni wystawiać takim osobom co najmniej ostrzeżenia....


Nie wkurzyłam;p Ale jestem mściwa i chce im pokazać, że nie robią idiotów z nas a z siebie:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też takie reklamy drażnią- zdrowy PR nikogo nie razi, a tego typu promocja raczej zaszkodzi niż pomoże.

Wolałabym, by dana firma/przedsiębiorca zagrał w otwarte karty, powiedział co robi, za ile, podrzucił link do swej strony i po prostu zaprosił do współpracy.

Forum powinno być troszku inaczej skonstruowane- brakuje mi guzika "Zgłoś do usunięcia"- użytkownicy samy by wskazywali posty do wyczyszczenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że część tego typu osób, to pracownicy tychże firm, nie właściciele.
Dobro firmy im wisi, ale płacą im za robienie takich "reklam" na forach internetowych. Odwalają robotę i tyle, a jaki efekt tego będzie to już nie ich broszka.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird napisał:
Forum powinno być troszku inaczej skonstruowane- brakuje mi guzika "Zgłoś do usunięcia"- użytkownicy samy by wskazywali posty do wyczyszczenia.

Taki guzik na forum, to dobra rzecz... nie tylko na tym forum.

Wtrącę około tematu - na pewnym popularnym portalu, dotyczącym tematu ślubów, powstają wątki m.in. "szukam foto na termin...". Niezłe jaja tam się dzieją, bo znajdują się tak zdesperowani foterzy, że zgłaszają swoją ofertę nawet 3 lata po terminie! Termin ślubu minął, albo para już kogoś wybrała, poinformowała o tym w wątku wyraźnie, a oferty od desperatów sypią się jak ryż pod kościołem Very Happy
Jak tu mówić o poszanowaniu klienta i profesjonalnym podejściu do tematu? język
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinko, czekałam na taki temat. uśmiech
Ten pierścionkowy reklamodawca rozłożył mnie na części pierwsze zaprzeczając sam sobie, bo najpierw link do tej, jakże wspaniałej firmy, znajdował się w jego podpisie, a w drugim poście zła moderatorka mu złośliwie wstawiła taki podpis. ha ha
Jeszcze lepszy był DJ, którego bronił i reklamował jakiś wielbiciel nie znający za bardzo ojczystego języka. Evil or Very Mad
Niektórym się widać wydaje, że na forum siedzą idiotki i idioci, którzy łykną wszystko, co tylko im się w postach pokaże. A te reklamy są naprawdę paździerzowate i trzeba być mocno zdesperowanym, żeby tak się reklamować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami, nie lubię być oszukiwana i wolę wielką, oczywistą i podaną wprost reklamę.
Chociaż wiecie... w psychologii mówi się, że z daną informacją najlepiej przekazać z jakąś emocją - wtedy lepiej tę informację się zapamięta. Złość na tego typu zagrania jest wielką emocją... taką, którą będziemy pamiętać oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird napisał:

Forum powinno być troszku inaczej skonstruowane- brakuje mi guzika "Zgłoś do usunięcia"- użytkownicy samy by wskazywali posty do wyczyszczenia.
Zgadzam się. Modki miałyby mniej roboty.

Mnie dobija jeszcze ten Dekster_PL. Najpierw chwali supr kamerzystę, który filmował u niego, później pyta się jeszcze o inne stronki o podobnej tematyce, żeby znaleźć kamerzystę dla siostry. Sam sierota nie potrafi znaleźć innych stronek na których mógłby się "reklamować" i myśli, ze ktoś mu tu poda listę fajnych miejsc język O dziwo facet podał kilka naprawdę trafnych uwag na temat wybierania kamerzysty i gdyby od początku przedstawił się jako człowiek z branży zyskałby tymi swoimi radami szacunek i uznanie i może zdobyłby jakieś kontakty. A tak tylko sie ośmiesza...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group