Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kłamstewka w reklamach, czyli komu nie zaufamy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

należałoby tą panią/pana oznaczyc mianem spamowca!wykrzyknik
szkoda, że administratorzy tak rzadko tu zaglądają (chyba) no i znów przydałby się przycisk "zgłoś'.

edit: kur.a nawet w niemowlakach się łajza ogłasza.
Niech ktoś z tym porządek zrobi....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
należałoby tą panią/pana oznaczyc mianem spamowca!wykrzyknik
szkoda, że administratorzy tak rzadko tu zaglądają (chyba) no i znów przydałby się przycisk "zgłoś'.

To nie tylko kwestia nieobecności administratorów, ale przede wszystkim moderatorów, którymi w tym dziale jest Miss i Metka. Miss nie widziałam od wielu tygodni. Metka zdaje się wyjechała, potem się przeprowadza i zapowiedziała, że rzadko będzie zaglądać. W innych działach moderują: marta_ges, która ma maleńkie dziecko, więc logiczne, że nie ma za dużo czasu dla forum i dorotam w zaawansowanej ciąży, więc też osoba, która ma ważniejsze rzeczy na głowie, niż sprzątanie spamu. Już kiedyś podnosiłam kwestię, że przydałoby się zrobić w tej sprawie porządek, ale zostałam zakrzyczana, jakobym rzekomo oczekiwała, żeby moderatorzy nie mieli życia poza internetem i tylko forum się zajmowali język Osobiście uważam, że taką funkcję powinny sprawować osoby, które mają możliwość zaglądać tutaj codziennie. W końcu moderator to nie żadna honorowa posada, awans forumowy, tylko rola sprzątacz i ochroniarza przed spamem i bałaganem, którego tutaj niestety nie brakuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette poniekąd się z tobą zgadzam, bo ostatnio zaczęło mi brakować pilnowania porządku na niektórych działach. Na podforum mamy nową wszechmogącą i tam od razu sprzątanie i porządki. Ale zdaje się, że ktoś powinien się zgłosić, że chce moderować, albo, że nie ma czasu na siedzenie tu codziennie (co oczywiście rozumiem, ez dwóch zdań). I nowymi/dodatkowymi modami powinny być osoby które właśnie będą miały czas i chęci a sprzątanie, ktoś "świeży" lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz pisalam w innym wątku:

Dziewczyny, piszcie do administracji z prośbą o zmianę moda. Może same się tym zajmijcie lub zaproponujcie komuś, kto waszym zdaniem będzie pilnował porządku?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kara za zaśmiecenie forum.


WWW.SANTINI-FLORYSTYKA.PL

Wątpię, żeby ktoś poczytalny zakładał 50 wątków/postów po to, żeby zareklamować usługę z której jest zadowolony. O podpisie w postach nie wspomnę.. Kłamstwo, kłamstwo...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram ! i normalnie ogarnia mnie irytacja, szczególnie kiedy po dłuższym czasie wchodzę na forum i usiłuję je ogarnąć, a tam pełno identycznych postów w każdym wątku Shocked Jak już tak bardzo muszą wystarczy, że założą jeden Rolling Eyes
Czy ktoś ma taką moc, żeby z miejsca wyrzucać użytkownika i kasować wszystkie te posty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zaczyna irytować administracja. Z moderatorów zgłosił się tylko jeden, który wiele nie może zrobić, bo sprząta tylko jeden dział.
Co to my jesteśmy od sprzątania forum? Nam zależy żeby pobierać opłatę za reklamę?
Ja bym proponowała masowo wysyłać wiadomości do administracji, a jeżeli nie zareagują, to może jakiś bojkot....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu się namnożyło spamu.
Czy tylko ja mam wrażenie,że użytkowników się tu lekceważy? Shocked Szkoda,to my tworzymy forum. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewaluna, do kogo wysłałaś link do tematu "Czy leci z nami pilot?"?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wysłałam wiadomość do administratora http://forum.slub-wesele.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2
ale podałam link do tego tematu, o tamtym zapomniałam Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group