Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie naszych zwierząt
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 16 Sie 2011, 11:51    Temat postu: Zdrowie naszych zwierząt Odpowiedz z cytatem

Zakładam temat na temat problemów zdrowotnych naszych milusińskich.

I od razu pierwsze pytanie. Mojej kotce robią się czarne kropki na nosie. Najpierw zrobiła się jedna, później druga, dziś zauważyłam malutką trzecią. Nie wiem czy to normalne czy nie, dlatego pytam uśmiech Może któraś z was spotkała się z czymś takim u swojego zwierza.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaaniaania
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 14
Skąd: Zachodniopomorskie.../ (aktualnie Holandia)

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe nic sie nie martw, jestem pewna, ze to taka uroda Twojego kotka Very Happy Ale jesli bedzie ci lepiej na duszy, to przejdz sie do weterynarza. Ja wiem co to jest bo sama czesto panikuję, mojej kotce po sterylizacji zrobily sie takie dwie kulki na brzuszku ale weterynarz powiedzial ze to napewno nie zagraza jej zyciu, tylko taka poprostu mala przepuklinka.. no ale ja najchetniej bym to jeszcze raz jej zbadala...
_________________
[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s2.suwaczek.com/20120811590214.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serCarlos
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga agattt wszystko też zależy od wieku w jakim znajduje się twój pupil. Z tego co mi wiadomo to młodym kociakom wyskakują takie kropeczki, jak np. na ciele łaty czarne to właśnie na nosie są takie miniaturki. A starszym kotkom może to wyskoczyć i może być odbierane jako jego wiek. To tak jak z nami z biegiem upływu czasu pojawiają się nam zmarszczki, żylaki czy też pieprzyki których też nikt nie lubi i nie zaprasza do siebie.

Te spostrzeżenia są tylko moimi spostrzeżeniami które gdzieś wyczytałem i słyszałem także nie do końca musi to być prawda. Jednak jedno jest pewne nic się złego nie dzieje.

Ale może oczywiście tak jak przedmówczyni aniaaniaania powiedziała zasięgnąć porady fachowca ( weterynarza ) rozwieje ci wszelkie troski i pytania na które szukasz odpowiedzi.
_________________
=== WIARA JEST MOJĄ SIŁĄ ===



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
befatka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 35
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pią 31 Sty 2014, 18:17    Temat postu: dbajcie o swoje kotki Odpowiedz z cytatem

Dbajcie i pilnujcie ich, dziś rano "odeszła" moja cudowna kochana słodka kicia nawet jak to pisze to łezki mi ciekną po policzku, weterynarz nie wie dokładnie co się stało miała tylko zaparcie a ja nie mogłam jej pomóc, poczucie winy jest straszne że może gdybym wcześniej.... moje cudo cierpiało 4 dni i odeszło a dom jest taki pusty smutny

Dbajcie o kociaki jak macie je w domu
i nie czekajcie ani dnia z wizytą u weterynarza,
miała mieć różową kokardkę jak będę brać ślub
a teraz jej nie ma a mi pozostały tylko zdjęcia których
nie mam odwagi obejrzeć bo zaraz płacze.

PRZEPRASZAM ŻE O TYM PISZE
to nie ten temat, ale potrzebowałam się wyżalić
tak bardzo mi przykro że nie mogłam jej pomóc i tak bardzo ją za to przepraszam smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważyłam, że nasz Kot długo siedzi w kuwecie na siusiu... jeszcze jutro go poobserwuję ale boję się, że zmaga się z podobnym problemem co ja sama teraz czyli z pęcherzem smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich przypadkach od razu trzeba iść na badanie moczu ;(. Mój był ostatnio kastrowany, ale wyjątkowo dobrze to zniósł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarne kropki mogą być czerwone a potem będzie albo nie jeden guzek na pyszczku. Może to grzybica. Można ją wyleczyć. Z nerkami trzeba też iść do lekarza. Jak kot będzie się załatwiał poza kuwetą np. na łóżku może warto pomyśleć o zabezpieczeniu łóżka, innych miejsc chłonnymi wkładkami jak te
http://hubuform.pl/chlonne-wkladki-do-transporterow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosiaa
Gość





PostWysłany: Wto 1 Mar 2016, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli o czarne kropki, mój także je ma na skórze, lekarz powiedział, że to uroda jego jasnej maści, tylko nie wiadomo, czy Twój ma podobnie, lepiej się skonsultować z weterynarzem. Pozdrawiam.
Powrót do góry
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 31 Sie 2016, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas po wakacjach pojawiło się zatrzęsienie pasożytów. Psy biegały po lasach, łąkach i złapały co nieco...Znacie jakiś dobry preparat na kleszcze dla psa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Nie 21 Maj 2017, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką karmą karmicie swoje psy? Pytam się tutaj głównie o właścicieli psów chorych na wątrobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group