Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauki
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wyvernchaser
początkujący
początkujący


Joined: 10 Nov 2017
Posts: 5
Location: Gniew

PostPosted: Mon 20 Nov 2017, 12:23    Post subject: Reply with quote

Ja myślę, że warto w takich sprawach doradzić się znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo często opłaca uśmiech
_________________
świat jest ciekawy, bo nic się nie dzieje po naszej myśli
Back to top
View user's profile Send private message
kacwiak
początkujący
początkujący


Joined: 25 May 2019
Posts: 1

PostPosted: Sat 25 May 2019, 17:05    Post subject: Reply with quote

czesc wam wszystkim
Back to top
View user's profile Send private message
julnap
początkujący
początkujący


Joined: 19 Jun 2019
Posts: 1

PostPosted: Wed 19 Jun 2019, 12:40    Post subject: Reply with quote

czes czes gkj fvbj f
Back to top
View user's profile Send private message
Edis33
początkujący
początkujący


Joined: 20 Jun 2019
Posts: 4
Location: Kraków

PostPosted: Thu 20 Jun 2019, 20:39    Post subject: Reply with quote

gdzie się uczęszcza na takie nauki?
Back to top
View user's profile Send private message
uzka
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Dec 2017
Posts: 907

PostPosted: Thu 6 Aug 2020, 16:35    Post subject: Reply with quote

Jeśli interesująca was szkolenia http://specjalista.edu.pl/ to jak najbardziej powinniście na nie się zapisać, ja byłam na kilku z nich i było mega ciekawie.
Back to top
View user's profile Send private message
fett
kandydat
kandydat


Joined: 06 Sep 2020
Posts: 13

PostPosted: Thu 10 Sep 2020, 19:09    Post subject: Reply with quote

My mieliśmy nauki weekendowe i uważam że to był świetny wybór - naprawdę ciekawe zajęcia uśmiech ale nie wiem, czy bym się zmotywowała do tego, żeby chodzić na większą ilość spotkań, niż kilka pod rząd w jeden weekend Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ella34kod
kandydat
kandydat


Joined: 04 Aug 2020
Posts: 14
Location: Wro

PostPosted: Wed 16 Sep 2020, 14:35    Post subject: Reply with quote

Chodziliśmy z mężem co tydzień przez 15 tygodni na godzinne wykłady. Większość była dość zabawna, ksiądz naprawdę się starał, duszparsterstwa akademickie jednak nakierunkowane są bardziej na ludzi młodych, wchodzących w samodzielne życie, studentów, no i mocno konserwatywnych przeważnie. My byliśmy już po studiach, mieszkaliśmy ze sobą od ponad 3 lat przed naukami, a tam takie tematy... dla początkujących, ale to pewnie taka specyfika. Nam już wtedy bardziej przydałby się kurs małżeński w stylu 'jak codziennie mieć do siebie milosc i cierpliwosc' Very Happy Polecam Maciejówke (Wrocław), jesli szukacie wlasnie duszpasterstwa akademiskieo, bo koniec końców byliśmy zadowoleni, a dialogi to hit uśmiech Pozostałym mniej zapalonym polecam weekendowe nauki i same dialogi, bo nieraz mogą poważnie otworzyć oczy uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Twarnic57
początkujący
początkujący


Joined: 03 Aug 2022
Posts: 4

PostPosted: Wed 3 Aug 2022, 18:33    Post subject: Reply with quote

Uważacie to za ciekawy temat?
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Tue 30 Aug 2022, 17:24    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o edukację, to rozpoczynam liceum i rozglądałam się za podręcznikami. Sprawdziłam ofertę tej księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/informatyka-na-czasie-1-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-zakres-podstawowy-szkoly-ponadpodstawowe-zbigniew-talaga-p-1260078.html. Okazuje się, że posiadają naprawdę ciekawą ofertę, jeżeli chodzi o podręczniki, czy też różnorakie pozycje książkowe.
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Wed 19 Oct 2022, 10:00    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej szkoły jazdy to śmiało mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Dla mnie wybór tego miejsca okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, więc warto się tutaj zapisać
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
Page 61 of 61

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group