Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

.............
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 9 Sie 2011, 20:12    Temat postu: ............. Odpowiedz z cytatem

..............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 9 Sie 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, paszport można w obrębie województwa zameldowania wyrobić.. Może podjedź do najbliższego miasta w śląskim? Może jest możliwość złożenia wniosku przez kogoś innego, ale na to mogę zwrócić uwagę dopiero za tydzień/dwa jak będę szła wymienić..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 9 Sie 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Niestety, paszport można w obrębie województwa zameldowania wyrobić.. Może podjedź do najbliższego miasta w śląskim? Może jest możliwość złożenia wniosku przez kogoś innego, ale na to mogę zwrócić uwagę dopiero za tydzień/dwa jak będę szła wymienić..

Trzeba osobiście, bo podczas składanie wniosku należy złożyć również odciski palców, a w tym nas raczej nikt nie wyręczy Wink

Ja żeby wyrobić paszport musiałam jechać prawie 700 km do rodzinnego miasta, więc z Krakowa do województwa śląskiego naprawdę nie jest tak daleko Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
ewelinka89 napisał:
Niestety, paszport można w obrębie województwa zameldowania wyrobić.. Może podjedź do najbliższego miasta w śląskim? Może jest możliwość złożenia wniosku przez kogoś innego, ale na to mogę zwrócić uwagę dopiero za tydzień/dwa jak będę szła wymienić..

Trzeba osobiście, bo podczas składanie wniosku należy złożyć również odciski palców, a w tym nas raczej nikt nie wyręczy Wink

Ja żeby wyrobić paszport musiałam jechać prawie 700 km do rodzinnego miasta, więc z Krakowa do województwa śląskiego naprawdę nie jest tak daleko Wink


Jakieś zaćmienie miałam. Zapomniałam całkiem o tych odciskach.. Do tego przy odbiorze przecież trzeba być osobiście bo sprawdzają <ściana>. A powinnam pamiętać bardzo dobrze, tyle problemu było z tymi odciskami, bo cały czas nie chciały mi wyjść..

Sheryl, ale przecież ty masz wakacje? No i nie musisz do rodzinnego.. Jedź do najbliższego miasta w województwie zameldowania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz w Częstochowie, możesz w całym województwie śląskim.. Jedziesz do najbliższego miasta jakie masz po prostu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
ewelinka89 napisał:
Nie musisz w Częstochowie, możesz w całym województwie śląskim.. Jedziesz do najbliższego miasta jakie masz po prostu.


No ale to i tak nie zmienia faktu, że muszę mieć najpierw nowy dowód osobisty, który dostane w październiku (bo na początku września nie dam rady złożyć wniosku o nowy) a w październiku mam już zajęcia na uczelni, więc nie dam rady jechać... no nic... może mi ten paszport nie będzie nigdy potrzebny uśmiech


Nie jest potrzebny nowy dowód. Wystarczy akt małżeństwa. Jeżeli masz stary paszport to masz obowiązek wymienić go w ciągu 30 dni. Jeżeli nie masz, a nigdzie się na razie nie wybierasz to w sumie nie ma sensu wyrabiać (choć czasami lepiej mieć.. ja w tamtym roku nie miałam i żałowałam, bo przed samymi wakacjami sobie o tym przypomniałam).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group