Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie studia podyplomowe wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za linka uśmiech Muszę sobie przemyśleć żeby później znów nie żałować...
Myślałam ost o tym żeby założyć swoje przedszkole, bądź coś w stylu przedszkola prywatnie, no ale pomysł jak szybko przyszedł tak szybko minął.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciachałabym, aby każda z nas miała normalną, godnie opłacaną pracę... Czemu to co normalne musi brzmieć tak naiwnie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lorin
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 19

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto podejmować studiów podyplomowych jeśli nie wiemy do końca co będzie robić w pracy. Szkoda pieniędzy na coś co nie przełoży się na wyniki naszej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lorin, zgadzam się z Tobą. uśmiech Chyba właśnie o to chodzi, żeby skończyć coś, co podwyższy nasze kwalifikacje, a tym samym zarobki czy da lepszą pracę. No chyba że ktoś ma mnóstwo kasy i stać go na płacenie za studia dla samego faktu ukończenia ich:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiam się nad studiami podyplomowymi. Z moim wykształceniem o prace w tym kierunku ciężko (jestem mgr inż. technologii chemicznej specjalizacja technologia i wzornictwo obuwia Rolling Eyes ). Myślę albo nad przekwalifikowaniem, albo podciągnięciem coś pod tą chemię, tylko co? Nauczanie wczesnoszkolne? nie wiem... A jak już się decydować to jak mówicie, na coś co przyniesie mi możliwość pracy w zawodzie.
Ja sobie wykombinowałam, że jest taka możliwość, że studia podyplomowe opłaci PUP (jestem aktualnie bezrobotna).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek PUPy dostają teraz tak smieszne pieniądze na aktywizację bezrobotnych, że dużych szans nie widzę, że Ci sfinansuja studią....może się to za rok poprawi, ale nie wiem. W tej chwili u nas w PUP mają zwalniać urzędników bo kasy nie ma Shocked staży w tym roku bylo tylko 50....w zeszłym ponad 300....dotacji na działalność nie było w ogole, szkoleń praktycznie też....i tak się dzieje w całej Polsce.

Ja bym raczej poszukała jakiś finanoswanych przez UE lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw to powinnam dobrze przemyśleć kierunek. Myślałam nad nauczaniem wczesnoszkolnym, ale tu na samej podyplomówce się nie kończy... W tym roku to i tak nie pójdę bo najzwyczajniej już nie zdążę, zresztą boję się, że z Juniorem nie pociągnę, tym bardziej, że TŻ też jest na ostatnim roku.
U nas w PUPie też bida, staży mało, kursy podobno są tyle, że marne, dofinansowanie dostają "znajomi" urzędników, no i raczej nie słyszałam o zwolnieniach...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak też muszę sobie przemyśleć kierunek podyplomówki. Co jakiś czas zmieniam zdanie Sad . Już nie wiem co chciałabym robić w życiu. Czy kiedyś się tego dowiem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ciągle decyduję się na coś innego... W rezultacie pewnie niczego nie rozpocznę w tym roku...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, ja też co chwilę zmieniam zdanie. Chciałabym choć chwilkę popracować w kilku różnych miejscach, aby wiedzieć w czym czuję się najlepiej. A takiej możliwości niestety nie mam grrrrr!wykrzyknik kwaśny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group