Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziękowanie dla Rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Gru 2013, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam aby podziękowanie było tandetą...wręcz przeciwnie..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 17 Gru 2013, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamistomasz napisał:
Podziękowania dla rodziców to obecnie chyba taka tandeta, każdy rodzic chce dla dziecka jak najlepiej, każdy rodzic wie ze dziecko je kocha itd, proste słowo dziękuję wystarczy. Po co wygłaszać mega przemowę.

Owszem podziękowań nie zawsze da radę obrać w słowa, ale warto powiedzieć coś więcej niż "dziękujemy, kochamy Was, a teraz bawmy się dalej". Jeśli Młodzi decydują się na przemowę, a tym bardziej mega tzn, że płynie ona prosto z serca. Oczywiście, że rodzice są świadomi iż pociecha ich kocha, ale warto im pokazać, że są równie ważni, a swoje uczucia po prostu bez wstydu pokazać. Tandeta to jest wtedy, kiedy robiona jest na siłę, nie mylmy z czymś co płynie prosto z serca Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camilos
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Milanówek

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oldziiaa, masz 100% rację. Czasem ktoś się może wstydzić, że przed wszystkimi gośćmi weselnymi musi składać rodzicom życzenia. Mimo wszystko, jeżeli życzenia są szczere, nie ma absolutnie żadnego problemu.

Tandetna to może być jedynie wybrana piosenka, do wspólnego tańca z rodzicami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dlaczego wspólna piosenka z rodzicami to tandeta?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ten wątek przekartkowałam bo jestem z dość poważnym problemem....
Sprawa wygląda tak, że wraz z narzeczonym nie mamy ojców. Mój ojciec nie żyje od 10 lat a narzeczonego od 31lat. Nie wiem co mogłabym kupić naszym mamom w podzięce za cały trud wychowania itd. Mama narzeczonego daje nam kilka tys. na wesele. Mama narzeczonego mieszka na śląsku i kilka razy do roku przyjeżdża na podkarpacie w sprawach biznesowych. Mają częsty kontakt telefoniczny i narzeczony bardzo ją sobie ceni, szanuje. W mieście gdzie mieszka narzeczony, mieszka też jego babcia i mogę również powiedzieć, że babcia jest jego ''drugą'' mamą....
Podczas przyjęcia weselnego chcemy podziękować naszym mamom. Zastanawiam się też czy mamy też podziękować babci narzeczonego? Czy kupić jej coś innego niż naszym mamom? Na pewno nie będziemy tańczyć w kółeczku itd...to odpada, nie lubię takich scen, gdzie wszystkie oczy są skierowane na nas....
Wyobrażam sobie to tak: zespół muzyczny zaprasza nasze mamy na środek sali, wraz z narzeczonym podchodzimy z prezentem i na ucho im dziękujemy, całujemy itd...
Aha... zapomniałabym - moja przyszła teściowa ma męża, narzeczony traktuje go jak kolegę i mówią sobie po imieniu... Czy temu mężowi też mamy podziękować?
Pomóżcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojej koleżanki na ślubie podziękowania nie były na środku sali, to wodzirej podszedł do babć i wręczył kwiaty a rodzicow też przy stole uśmiech nie wyglądało to dziwnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro 12 Mar 2014, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My organizujemy podziękowania w domu, po błogosławieństwie. Dla mnie jest to szczęśliwa chwila, dziękuję rodzicom za wszystko co dla mnie zrobili, za ich miłość i wychowanie. Uważam również, że jest to bardzo intymna chwila i nie chciałabym żeby wszystkie ciotki zaczęły podciągać nosami.
_________________
Skorzystałam i szczerze polecam - www.zaproszeniaslubne.pro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję osoby, wykonującej piękne portrety ołówkiem. Przy czym ważne, by portret był większy od formatu A3 oraz tańszy niż 300 zł - czyli ok 200 zł(za narysowanie 2 osób)... Czy macie namiary na kogoś sprawdzonego?
Póki co znalazłam jedną interesującą osobę, ale wolę się zorientować dokładniej w ofercie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani ja kiedyś zamawiałam portret rodziców ze zdjęcia ślubnego. Robiła mi to pani Izabela Sakowicz, ale teraz nie mogę znaleźć jej strony.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula_la
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sro 7 Maj 2014, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie tego zwyczaju, no ale nic jak trzeba to trzeba. Ale jak wszędzie najlepiej sprawdza się klasyka... cudownych rodziców mam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group