Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

eko-mama (pieluszki, chusty i inne eko-cuda)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
Betka napisał:
kamilko, ale właśnie z tego powodu w elastycznej nie nosi się większych dzieci. One są zalecane do maks. chyba 8 kilogramów, czy coś koło tego. Póki co mi bardzo pomaga to, że materiał się rozciąga, bo łatwiej mi Stasia włożyć.

No to trochę zmienia postać rzeczy, ale biorąc pod uwagę fakt, że 8kg może ważyć już 5-miesięczniak i chusta staje się bezużyteczna to ten argument jakoś do mnie nie przemawia...


Dlatego ja się rozglądam za tkaną bo moja mala ma juz 8,5 kg. I niestety w kółkowej juz mi bardzo ciąży...wiec tez jej nie polecam dla dużych dzieciaczków.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=natibaby&bmatch=seng-v6-p-4-dz-0904&buyUsed=1

tkane używane koło 100zł

jak mam nati i mogę polecić.

Podobno womar jest fajny

http://odnarodzin.pl/chusta-dla-niemowlat-womar-zaffiro-n17-be-close-od-narodzin.html
jakbyś taką chciała to mogę załatwić za 129zł z przesyłką - nowa, ale jej nie miałam więc ja polecić nie mogę, ale poleca ją kobitka ze szkoły rodzenia.

[EDIT]

Widzę, że na allegro można jej jeszcze taniej dostać - lipna ta promocja ze szkoły rodzenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny- ale tą tkaną można samodzielnie założyć- i czy osoba która nie umie "nawlec" szydełka czy nauczyć się na drutach, nie wspomnę o wiązaniu krawata- ma szansę opanować taką umiejętność pytajnik


madzia9
Po wadze urodzeniowej Agatki nie spodziewałam się, że będzie rosnąć wzdłuż i wszerz w tak absurdalnym tempie.

Dzięki za ostrzeżenie z tą elastyczną oczko .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tkaną to najlepiej używaną kupić.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo używek widziałam tez na olx.pl. I tam się rozglądam,tylko ciężko mi sie na wzór zdecydować,a jak juz się zdecyduje to sir okazuje ze zajęta oczkow weekend będę testować Nati,pozyczylam od koleżanki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina ja z drutów to tylko oczka opanowałam a reszty nie ogarniam, szydełko podobnie...umiem guzik przyszyć język
Wiązanie wydaje się trudne i na początku lepiej spróbować na jakieś lalce albo miśku, ale spokojnie sama zawiążesz.
Perfekcyjnie za pierwszym razem nie będzie ale się nauczysz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Dziewczyny- ale tą tkaną można samodzielnie założyć- i czy osoba która nie umie "nawlec" szydełka czy nauczyć się na drutach, nie wspomnę o wiązaniu krawata- ma szansę opanować taką umiejętność pytajnik

Mnie wczoraj wyszło za luźno, ale nie chciałam za bardzo ściskać brzucha, ale mąż został nawet pochwalony, a na drutach ani na szydełku nie robi język (oczy tylko wybałusza jak widzi jak ja dziergam język) no ale wiadomo, że na lalce to co innego, niż na dziecku, ale sprawa wydaje się do opanowania prędzej niż się wydaje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż żałuję , że ja się nie zdecydowałam, ale może przy następnym nadrobię Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Natibaby i moge polecić 😊 Babki mnie czesto zaczepiają i pytają sie co za firma, bo ładny wzór i czy cieżko sie wiąże. Ja ten jeden system opanowalam na drugi dzień i do tej pory tak wiąże.
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Nie 12 Paź 2014, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po testowaniu Natibaby w ten weekend. Od jakiegoś czasu napalałam się na temat chustowania i na szczeście Mila to polubiła. Zaraz mi zasypia jak jej się cieplutko przy mnie zrobi uśmiech Także do uspokajania w sam raz uśmiech Mam nadzieje, że w górach też zda egzamin uśmiech Zamówiłam lenny lamb bo znalazłam bambusową w dobrej cenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 31 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group