Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie w okolicach Łodzi po suknię???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 12:34    Temat postu: Gdzie w okolicach Łodzi po suknię??? Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w Ptaku można coś znaleźć- tylko pytanie, czy robią tam poprawki na wymiar. A czy w samej Łodzi jest miejsce z tanimi sukniami, albo salon który sprzedaje również używane?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze chcesz uszyć? Znalazłam firmę (chyba w Piotrkowie) która szyje suknie ślubne i balowe cena od 600 zł. Chciałam szyć u nich, ale nie mam czasu na dojazdy przymiarkowe. Jeśli chcesz dam Ci namiary na prv
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy o jakiej cenie mówimy. Na Jaracza jest bardzo dużo sklepów i mają tam zarówno tańsze jak i droższe suknie. Wydaje mi się że warto tam się udać bo jednego dnia możesz zwiedzić ok 10 salonów z sukniami a salony zaczynają się od Kościuszki do Kilińskiego i tam chyba w okolicach jest ostatni salon.
Ja kupiłam w jednym z salonów na tej ulicy, moja kolezanka też ale w innym, uśmiech
a co do Ptaka to też go zwiedziłam, jednak żadnych rewelacyjnych cen tam nie znalazłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja znajoma mówiła,że znalazła w sukniach wizytowych w ptaku właśnie taką ecru za 500zł bardzo ładna.

nie wiem dokładnie ile ma być- przeznaczyliśmy 2000zł na strój pana i panny młodej łącznie z butami- moje buty to będą tanie 50-100zł, buty dla P pewnie ok 200zł, jego garnitur zakładam że 600-700zł. no za samą sukienkę bez dodatków do ok 800zł mogę dać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 4 Sie 2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli sukienkę chcesz zwiewną, muślinową to faktycznie w Ptaku takich jest dużo. Dzisiaj byłam tam w poszukiwaniu koszuli dla P, kupiłam krawat i spinki uśmiech dla siebie szukałam sukienki na poprawiny, nie znalazłam niestety bo chciałabym (po przymierzeniu wszystkich ładnych "księzniczek") jednak prostą i krótką z koronki lub gipiury.

Widziałam dziś ogłoszenie, że w jakimś salonie na Sienkiewicza jest promocja sukien ślubnych , podobno już od 200 zł ale nie wiem pod jakim numerem smutny jak zobacze to ogłoszenie jeszcze raz to napiszę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group