Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

..jak Natka za mąż wyszła ;-))
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 11:45    Temat postu: ..jak Natka za mąż wyszła ;-)) Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już w czwartek.. rano pojechałam z rodzicami i wypiekami na twarzy po suknie uśmiech jak ją przymierzyłam w salonie nie mogłam uwierzyć że to już! Przywiozłam ją do domu i powiesiłam na żyrandolu wpatrywając się w nią.

Przyszedł piątek.. rano pojechałam ze świadkową na paznokcie,popołudniu po kwiaty do kwiaciarnii do włosów i do mojego rodzinnego domu zrobić korone (udekorowanie z gałązek chojny drzwi wejściowych). W czasie ustrajania oczywiście była moc śmiechu oczko a to nie było gdzie podłączyć wiertarki,a to mury za mocne,a to nie było jak wkręcić kołka mocującego.. generalnie tam się bardzo zrelaksowałam oczko

W noc przed ślubem nie mogłam spać nie ze stresu a z wrażeń uśmiech w sobotę wstałam ok. 7 rano,zjadłam śniadanie i pojechałam zawieść swój samochód na salę weselną. Jak zobaczyłam jak dekoratorka ustraja nam miejsce ślubu (ślub mieliśmy w plenerze koło sali) łezka zakręciła mi się w oku oczko Na godzinę 12 miałam umówionego fryzjera,więc przyjechałam wykąpałam się i spokojnym krokiem poszłam do salonu. Uczesnie trwało mniej niż godzinkę. Pryszłam do domu i zjadłam obiad bo byłam strasznie głodna. Przyjechała makijażystka i fotografka i były bardzo zdziwione że jestem nad wyraż spokojna uśmiech za to moja mama denerwowała się od samego rana.. Na fotel makijażystki siadłam o 14. Makijaż trwał godzinę czasu a w tym czasie fotogorafka cały czas cykała nam zdjęcia.
Po makijażu poszłam się ubierać uśmiech stoje sobie w samej bieliźnie a tu moja mama krzyczy że młody już przyjechał. Troszkę za wcześnie bo obliczyliśmy że będzie do mnie jechał ok 30 min. (bramy + wolna jazda z racji przystrojenia) a on jechał ok 15 minut oczko ale poczekał na dole zanim się ubrałam. Ubrałam suknie,założyłam biżuterie i czekałam w pokoju zanim wszyscy goście wejdą. Jak tak sobie stałam nie mogłam uwierzyć że to już uśmiech zero stresu tylko uśmiech na twarzy uśmiech

Jak wyszłam z pokoju, każdy kto mnie zobaczył był zachwycony,młody również uśmiech potem krótkie błogosławieństwo i mogliśmy wychodzić. Tren po klatce niosła mi świadkowa i ona również pomogła wejść mi do samochodu. Droga na miejsce ślubu i salę przebiegła bez zakłóceń uśmiech Mieliśmy tylko jedną bramę ale bardzo fajną bo przebieraną uśmiech był król,królowa i mała dziewczynka która recytowała dla nas wierszyk uśmiech poszły 4 butelki i cukierki dla małej oczko

Na miejscu byliśmy po 16 a ślub był o 17 uśmiech ale wykorzystaliśmy ten czas na krótką sesje. Zaczeli zjeżdzać się goście uśmiech niektórzy jak mnie zobaczyli to mnie nie poznali uśmiech wybiła godzina 17 i się zaczeło.. uśmiech wszyscy już siedzieli i czekali na nas a my po czerowym dywanie z wysypanymi płatkami róż szliśmy ostatnią narzeczeńską drogą uśmiech Na przemówieniu Pani urzędnik łzy staneły mi w oczach ale na szczęście nie uroniłam ani łezki oczko Przysięga,obrączki,pierwszy pocałunek i plener sprawiły że było bardzo romantycznie .. jednym słowem PIĘKNE! uśmiech

Jak odeszliśmy od miejsca zawarcia związku małżeńskiego świeciło słońce aż tu nagle spadły wielkie krople deszczu uśmiech poczułam wtedy że Pan Bóg też nam dał Błogosławieństwo uśmiech życzenia trwały około 30 minut. Potem poszliśmy na salę,powitano nas chlebem i solą i mój już mąż wniósł mnie na salę na rękach uśmiech

Po toastach i obiadku przyszła pora na pierwszy taniec uśmiech wtedy dopadł mnie pierwszy w tym dniu stres uśmiech Wyszliśmy,wszystkie oczy były zwrócone na nas uśmiech ale pomysłałam a co mi tam.. raz się żyje i zaczeliśmy taniec uśmiech Tańczyliśmy walca wiedeńskiego do piosenki I have nothing. Taniec wyszedł pięknie! Oczarowaliśmy wszystkich gości uśmiech Potem to już zabawa go białego rana.. uśmiech

Cały ślub,wesele były bardzo udane uśmiech gościom się bardzo wszystko podobało,jedzenie smakowało,orkiestra grała wyśmienicie. Czułam się wspaniale jak każdy z gości podchodził i mówił że wyglądam pięknie w suknii. Skończyliśmy o 4. Ja już nie czułam stóp. Strasznie mnie bolały a buty miałam czarne smutny Przyszliśmy z mężem do pokoju wymieniliśmy wrażenia i rozpoczęliśmy noc poślubną której nie będe już zdradzać oczko

Generalnie jestem bardzo szczęśliwa! Wszystko poszło po mojej myśli. Zapmiętam ten dzień jako bezstresową piękną chwile.. teraz wracam wspomnieniami do zdjęc. Suknia ślubna jeszcze wisi nie spakowana tak się w niej zakochałam uśmiech Bardzo żal mi ją schować a jeszcze gorzej sprzedawać..

Życzę każdej przyszłej Pannie Młodej żeby Ten Dzień zapamiętała jako piękny i bezstresowy uśmiech nie warto się stresować bo nie ma czym uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie opisałaś ten dzień oczko Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ilości uśmieszków wklejonych widać, że wszystko się udało uśmiech

Gratuluję serdecznie no i życzę Wam wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikna relacja uśmiech
Wszystkiego naj naj njalepszego!wykrzyknik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego Natko na nowej drodze życia. kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:03    Temat postu: Re: ..jak Natka za mąż wyszła ;-)) Odpowiedz z cytatem

oklaski Gratulacje Very Happy Powodzenia i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia słonko uśmiech uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie to opisałaś! Bardzo emocjonalnie. Ślub w plenerze to coś pięknego. A podzielisz się jakimiś zdjęciami?
Gratulacje!
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natko! Pięknie zrelacjonowałaś ten dzień, aż mi łzy stanęły w oczach- szkoda, że ten dzień już za nami- tyle ustaleń, pytań, szukania, załatwiania i nerwów- a dziś już mamy to za sobą uśmiech

Niech Wam się szczęści, niech Nowa Droga Życiowa będzie usłana kwiatami i jeśli pokażą się na niej zakręty, niech będą łagodne i bezpieczne.

Piękny ślub mieliście- cudowne wspomnienia zostaną uśmiech

bukiet bukiet bukiet dla Was!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również aż łezki stanęły w oczach ! Pięknie uśmiech
Bardzo ładnie i obrazowo to napisałaś uśmiech
Super że udał Ci się ten dzień

Gratulacje i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze kwiatek bukiet
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy oczko

zdjęc od profesjonalnych fotografów jeszcze nie mamy,ale mam kilka od znajomych więc wieczorkiem wrzuce oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group