Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DO zamknięcia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 1:25    Temat postu: DO zamknięcia Odpowiedz z cytatem

Temat stary, nieaktualny- out. Cool

Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 dnia Wto 4 Gru 2012, 1:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Twojego pytania. Wszyscy wiedzą o takiej drodze kupowania bo przecież wiele PM sprzedaje suknię,specyfiką sukni ślubnych w większości przypadków jest to,że pięknie się wygląda na ślubie,ale potem suknia jest bezużyteczna.Sentymenty sentymentami,ale zawsze można ją sprzedać i tutaj allegro i komisy są zbawienne.

Myślę,że zarówno allegro jak i komisy ślubne pozwalają nabyć sukienkę i dodatki znacznie taniej.Niczym zdrożnym nie jest kupienie używanej sukni,przecież to suknia wykorzystana wyłącznie raz uśmiech

Pamiętaj by zarówno przez allegro jak i komis kupować wyprzedzeniem,aby mieć czas na naniesienie ewentualnych poprawek.

Komis ślubny masz również powiązanym z tym forum
http://slub-wesele.pl/komis.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim przypadku wedłóg mnie pasowałoby znaleźć coś koło siebie i jechać zobaczyć, przymierzyć itd....ale zdaje mi się, że któraś z dziewczyn na forum tak kupowała (teraz się już nie udziela) i była zadowolona język

może poszukaj jeszcze jakiejś krawcowej (najlepiej po wsiach bo tam taniej). Ja swoją sukienkę szyłam i z długi welonem kosztowała mnie ona 650zł buty kupiłam na rynku 99zł rękawiczek nie miałam....więc zmieściłam się w 750zł język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam kobietkę która mi szyje za 1000 zł. Powiedziała że więcej nie bierze bo nie ma swojej firmy więc nie ma takich cen jak w salonach. A szyje to co jej się na zdjęciu pokaże uśmiech Najważniejsze to że można ingerować w wygląd sukni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym zamknąć się w 1000 zł to poszłabym to krawcowej by uszyła mi suknię, lub na wyprzedaże do salonów uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejnym rozwiązaniem jest kupno sukni z salonu, ale na jakiejś super promocji. Trzeba być na bieżąco i pilnować uśmiech Koleżanka znalazła fajną sukienkę na targach ślubnych i za to, że ją zamówiła na targach kosztowała ja ona 1200 zł ( z ceny 1900).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam w małym saloniku, a nie superfirmowym (typu Madonna, Lisa Ferrera czy coś), ceny sukni były tam do 1600zł (ja tyle dałam za suknię i 2 bolerka), a jak weszłam tam ostatnio w jednej sprawie to pojawiły się przeceny i część sukien kosztowała 500zł. To tak jeśli chcesz nową, jeśli zależy Ci żeby po prostu mieć własną (ja też tak wolałam, było mi w sumie obojętne czy suknia byłaby nowa czy z drugiej ręki ale chciałam własną) to poprzeglądaj jeszcze komisy, jak poszukasz to się okaże że jest ich całkiem sporo w okolicy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto 30 Sie 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bede szyla suknie:) Koszt 950 zl, jesli jest uszyta suknia w salonie i dobra to 850zl. A szyja kazda jaka chcesz za 950zl. Salon w Krakowie, sosnowcu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 30 Sie 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od miasta - ja wysłałam maila do kilku krawcowych o wycenę uszycia sukni - prosty, przylegający dekolt i opadająca suknia, bez koła, bez aplikacji - odpowiedzi były jakoś w przedziale 1200 - 1500 zł. Jedna napisała że 900, ale jak weszłam do tego salonu innym razem, to się za głowę złapałam.. Pani wcinała bułę z kiełbasą, w salonie smród papierosów. BR! Chyba, że szukać jakiegoś małego saloniku, nie specjalizującego się sukniami. W grę wchodzi jeszcze kupienie używanej. A jeśli pytasz o sprowadzanie nowych w tych cenach, to zazwyczaj wygląda to tak, że masz zdjęcie pięknej sukni w aukcji, a jak zamówisz, to jakiś chińczyk szyje Ci coś 'na wzór' z najtańszych materiałów, byle jak i potem dostajesz taką szmatkę za 1000 zł.. Działa na tej zasadzie co japan style - pięknie wygląda na początku, ale real photo za chiny nie dostaniesz, bo nikt by czegoś takiego nie kupił;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group