Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

białe czy żółte złoto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie albo klasyczne albo białe złoto, żółte czy różowe wygląda moim zdaniem okropnie :/ przykładowo, klasyczny złoty łańcuszek monalisa będzie się o wiele lepiej prezentował niż jakieś bogato zdobione wisiorki, szczególnie w kontekście eleganckiej uroczystości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niooskof
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie wolę białe złoto Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
runolfsdottir.emory
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko białe złoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem biżuteria tytanowa też się pięknie prezentuje. Tutaj https://crazyneedles.pl/kategoria/bizuteria znajdziecie bardzo duży wybór takiej biżuterii. Polecam ten sklep fanom nietuzinkowych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to bez znaczenia, kupuje sobie biżuterie w sklepie https://edibazzar.pl/ i powiem wam, że jest ona naprawdę super. Każda rzecz z niego jest solidnie wykonana i dociera do nas na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SallyJane
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 2
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2021, 10:18    Temat postu: Nie jest tak źle Odpowiedz z cytatem

Mam pierścionek zaręczynowy z białego złota i ma już ładnych parę lat, ale kolor się nie zmienił. Z czasem zmatowiał i zabrudził się zwłaszcza przy oczku, ale oddałam do czyszczenia u jubilera i znów jest jak nowy. Obrączek z białego złota nie kupiliśmy, choć wahaliśmy się czy się na nie nie zdecydować - ale ulegliśmy presji otoczenia, że to jednak obrączka, że musi być złota, itd smutny Trochę załuję, bo złota nie noszę i nie lubię za bardzo, więc nic mi teraz do tej złotej obrączki nie pasuje smutny Jeśli więc chcesz białe, to kup białe - byle dobrej jakości. Uderzyłabym do jakiegoś zaufanego salonu znanej marki (Apart labo Yes na przykład), a nie sklepiku online - raz się nacięłam i nigdy więcej żadnej biżuterii z neta nie zamawiam.
_________________
Angielski Wejherowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DariannaPL
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 7

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2021, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie żółte :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodna lokalizacja, wykwalifikowany personel,który zna się na swoich obowiązkach i wie jak ułatwić życie przedsiębiorcom, kuchnia na miejscu i prysznice i możliwość nawiązania ciekawych współprac zawodowych A to w Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj to się przyda dobry jubiler. Opole ma takiego https://zegarkijubilerjd.pl/ . Warto pójść przymierzyć różną biżuterie, zobaczyć co bardziej pasuje itd Ja myślę, że jak się zobaczy to odpowiedź sama się nasunie. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe, zdecydowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group