Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie są alternatywy dla prywatnego samochodu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Homer
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto 2 Sty 2007, 18:33    Temat postu: Jakie są alternatywy dla prywatnego samochodu? Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom to nie jest taki błahy problem. Jeżeli standardowa osobówka mojego ojczulka, to jeden ze świadków musi kierować. Jeśli świadkowie nie kierują, to w 3 osoby z tyłu? Biorąc pod uwagę rozpiętość sukni ślubnej, to może być problem. A limuzyna to chyba ekstrawagancja, a już na pewno wydaje mi się trochę pretensjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maladziewczynka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto 9 Sty 2007, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amerykańskie autka mają duże kanapy 3 osobowe z porzodu i z tyłu
z tyłu swobodnie moga siedzieć młodzi a z przodu swiadkowie wraz z kierowcą. Kanapy sa tak duże ze napewno każdemu bedzie wygodnie Very Happy
_________________

Beluś mój, to jest to!wykrzyknik Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnes85
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob 9 Cze 2007, 16:12    Temat postu: Ja także nie zamierzam jechać do ślubu limuzyną Odpowiedz z cytatem

Ja także nie zamierzam jechać do ślubu limuzyną. To jest zbyt oklepane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lincoln Town Car
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Boleslawiec/Wroclaw/Poznan

PostWysłany: Pią 24 Sie 2007, 9:47    Temat postu: Re: Ja także nie zamierzam jechać do ślubu limuzyną Odpowiedz z cytatem

Agnes85 napisał:
Ja także nie zamierzam jechać do ślubu limuzyną. To jest zbyt oklepane.


zalezy co kto lubi. Na pewno warto jest sprobowac przejazdzki i jednym i drugim, tak po prostu...zobaczyc, jak to jest..
Limuzyny to przewaznie tez auta amerykanskie.
a co tam , Raz sie zyje... oczko
POZDRAWIAM
_________________
Chwytaj Dzień...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neti
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon 22 Paź 2007, 0:39    Temat postu: maladziewczynko Odpowiedz z cytatem

DO maladziewczynka

Hmm... Ile kosztuje taka przejażdżka, jaki czas przewidywany na wypożyczenie i w ogóle w jakich województwach jeździcie??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
butibuma
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja proponuje zobaczyc o ktorej macie autobus MPK pod kościol. Oryginalne i tanie bo placicie tylko za bilet a do tego jedzie cala rodzina. lol lol lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój brat cioteczny wynajął elegancki samochód i sam nim kierował. Jechał tylko z żoną i oczywiście jechali jako pierwsi. pomysł wypalił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze jest poszukać wśród znajomych dużo samochodów się do tego nadaje chyba że ktoś ma specjalne wymagania nikt wam raczej pomocy nie odmowi a jezeli bedzie to znajomy to raczej wszystko wypali z wynajmem i koszty i organizacja są cięższe
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mzoe znajomi mają weksze auto
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LimuzynyXXL
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajecie limuzyny rozwiazuje problem, poza tym wyglada ladnie podczas uroczystosci. wydatek 1000-2000 nie jest najwiekszy w budzecie calego wesela, a efekt gwarantowany. zwykle w limuzynie komfortowo moze jechac do 10 osob, 9 powiedzmy bo suknia duza... czyli swobodnie zmiesci sie jeszcze kamerzysta czy fotograf i nagraja fajny kawalek, albo... moj ulubiony patent: mozna zabrac dzieciaki z wesela. maja ubaw po pachy z przejazdzki limuzyna, plus, bardzo sympatycznie jest z dzieciakami na pokladzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group