Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początkujący kamerzysta przyjmie zlecenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Niedawno koledzy realizowali materiał o studentach prawa, którzy raz na jakiś czas organizują bezpłatne porady prawne dla ludzi niezamożnych.



Lepiej, UPP funkcjonują chyba przy wszystkich wydziałach prawa, praktycznie codziennie.. Upadku kancelarii również nie odnotowano.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej oczekuję na ogłoszenia o darmowej ofercie pracy.
Pilnie muszę naprawić uszkodzone ogrodzenie.

Od przyszłego roku planuję zacząć filmować śluby.
Zacznę uczyć się na klientach za darmo.
Alicjamedia podsyłaj mi klientów dla których jesteś za droga.
I tak nie wezmą ciebie a ja zdobędę materiał do portfolio.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew, przecież Wiesz, o co mi chodziło. Klienci, o których ja mówiłam, w ogóle nie wiedzą że jakaś "Alicjamedia" istnieje i nawet nie zajrzą na niczyje portfolio- ja nie zaglądałam nigdzie, bo i po co , skoro wiedziałam., że tak w przybliżeniu- na nic mnie nie stać.

To tak jak mój kolega- swego czasu spytał mnie, czy z zespołem bym nie zagrała na jego weselu, tanio. Mówię, owszem, zagramy tanio . Okazało się, że tanio- to znaczy chciałaby, aby 6-osobowy zespól zagrał za 750 zł język .
Znalazł jakichś dwóch młodych leszczy, dalekich kuzynów, co pojechali z jednej płyty, klawisza i mikrofonu za 500zł. Nie zabrali mi pracy, bo gdybym zaproponowała członkom zespołu, żebyśmy pojechali na Śląsk pograć wesele za 125 na łebka i z tego jeszcze na benzynę się zrzucili, to chyba z własnego zespołu by mnie wyrzucono Twisted Evil .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszcze zapłacili podatek?
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:

Od przyszłego roku planuję zacząć filmować śluby.
Zacznę uczyć się na klientach za darmo.
Alicjamedia podsyłaj mi klientów dla których jesteś za droga.
I tak nie wezmą ciebie a ja zdobędę materiał do portfolio.

Nie mam styczności z klientami, dla których nasza oferta jest nieodpowiednia.
Na naszej www jest cennik, który jest "pierwszą linią obrony" przed klientami szukającymi taniej oferty.

Zbigniew, jestem bardzo ciekaw jak zareagowałbyś gdyby zgłosił się do Ciebie przedstawiciel Coca-coli i zaproponował sfotografowanie konferencji za darmo?
W przypadku, gdy będą zadowoleni, możliwa będzie dalsza wieloletnia współpraca na normalnych warunkach.
Jestem przekonany, że potraktowałbyś to jako "forma promocji" i poświęciłbyś dzień na darmową pracę.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za stary i wiem, że po odwaleniu pracy za darmo więcej nie odezwali by się do mnie. Znaleźli by sobie następnego leszcza którego zwodziliby bajeczką o możliwej współpracy.

Zazwyczaj wysyłam coś takiego:



Poprosiłem też kiedyś od firmy która chciała darmowe zdjęcia w zamian za reklamę odzież dla mnie i mojej rodziny. Obiecałem wychwalać ich na wszystkie strony.
Odpowiedzieli, że to jest niepoważna oferta z mojej strony. Z ich strony była poważna....

http://www.gumtree.pl/cp-wymiana-umiejetnosci/wroclaw/fotograf-do-sesji-468080705
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2013, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam

http://www.youtube.com/watch?v=jmsghvDgwIo&feature=share&list=FLx07SOlz3nnr6jPHR90qHEQ
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2013, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew, cały czas o tym podatku.. Zastanawia mnie tylko, czy w codziennym życiu w przypadku drobnych darowizn (prezenty z jakiś okazji dostajesz, co nie?), zamian (choćby z rodziną) odprowadzasz podatek? Bo coś czuję straszną hipokryzję oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2013, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oceniaj innych według siebie oczko
Dobrze Wiesz, że są wolne kwoty od drobnych darowizn wobec rodziny.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2013, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc przy każdej darowiźnie sprawdzasz, czy jest wolna od podatku? Druga sprawa - niektóre są zwolnione, ale warunkiem jest zgłoszenie ich do US w ciągu 6 miesięcy od dokonania darowizny. Nie musisz odpowiadać, ale nie wierzę, że jest osoba, która rygorystycznie pilnuje w tym przypadku przepisów oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group