Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początkujący kamerzysta przyjmie zlecenie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyś
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 12:42    Temat postu: Początkujący kamerzysta przyjmie zlecenie Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem kamerzystą na etapie szlifowania warsztatu oraz tworzenia portfolio. W ramach zdobywania doświadczenia oraz reklamy moich usług mogę wykonać usługę videofilmowania ślubu oraz wesela ZA DARMO /w promieniu 30 km od Cz-wy/ W zamian oczekiwałbym możliwości udostępnienia otrzymanego materiału na mojej stronie www. Ofertę kieruję np. do osób, które nie decydowały się na kamerzystę z powodów finansowych a chcieliby mieć uwiecznione ważne dla siebie chwile.
Obiecuję dokonać wszelkich starań aby wykonana przeze mnie usługa spełniła Państwa oczekiwania. Zależy mi aby otrzymany materiał DVD był dla młodej pary ciekawą pamiątką a dla mnie wizytówką na przyszłość.
Zainteresowane osoby zapraszam.
Marek 603976737
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam "konkurencję" oczko Powodzenia życzę w szukaniu odpowiednio prezentującej się pary.

PS
Marek czy Marcyś? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek, ja Ciebie nie zniechęcam, ale gdybym teraz miał zaczynać tą działalność, to byłbym chyba ostatnim idiotą.
Ale nic, działaj....
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM, dlaczego tak mówisz? Przecież kamerzystów jest mniej niż foterów, a wciąż brakuje wykonawców w stosunku do zapotrzebowania...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:Przecież kamerzystów jest mniej niż foterów, a wciąż brakuje wykonawców w stosunku do zapotrzebowania...
O czym Ty piszesz? Przecież największe zapotrzebowanie jest na usługi foto. I w związku z tym kamerzyści stoją wolni. Może w Warszawie wygląda to inaczej, ale widzę tu u nas.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Wawy do Mazur kawałeczek jest, a nie widzę większej różnicy w zapotrzebowaniu. Myślę, że wybór video na ślub nie zależy od regionu, raczej ceny mogą od tego zależeć.
Czy warto zaczynać ten biznes? Niech każdy przekona się sam, na własnej skórze. Jeśli będzie dobry i ustawi się odpowiednio w kolejce (nazwisko), to zostanie w biznesie na dłużej niż 2 pierwsze lata małego ZUS. Jeśli będzie miał za mało zapału, za słabe podejście do tego niełatwego tematu, to polegnie. Ale dajmy wszystkim szansę, bo można się zdziwić jakie talenty kryją się w młodych ludziach, a kolega marcyś za kilka lat może robić filmy na poziomie MPstudios i będzie nam głupio oczko

Kolego marcyś, podoba mi się takie podejście do sprawy - mówisz otwarcie, że się uczysz, Para od razu wie na co się decyduje i jeśli ryzyko stracenia pamiątki jest większe, to oni biorą to na siebie, ale Ty jesteś wobec nich uczciwy i za to wielkie brawa! Powodzenia i wielu zadowolonych klientów życzę uśmiech
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CYTAT: raczej ceny mogą od tego zależeć.
Nie tylko. Ogólnie jest tendencja do zdjęć a nie wideo. Ot, taka teraz naszła moda. To tak samo, jak z ciuchami, butami itd.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda na co, na NIE branie wideo?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 9:51    Temat postu: Re: Początkujący kamerzysta przyjmie zlecenie Odpowiedz z cytatem

marcyś napisał:
Witam
Jestem kamerzystą na etapie szlifowania warsztatu oraz tworzenia portfolio. W ramach zdobywania doświadczenia oraz reklamy moich usług mogę wykonać usługę videofilmowania ślubu oraz wesela ZA DARMO /w promieniu 30 km od Cz-wy/ W zamian oczekiwałbym możliwości udostępnienia otrzymanego materiału na mojej stronie www. Ofertę kieruję np. do osób, które nie decydowały się na kamerzystę z powodów finansowych a chcieliby mieć uwiecznione ważne dla siebie chwile.
Obiecuję dokonać wszelkich starań aby wykonana przeze mnie usługa spełniła Państwa oczekiwania. Zależy mi aby otrzymany materiał DVD był dla młodej pary ciekawą pamiątką a dla mnie wizytówką na przyszłość.
Zainteresowane osoby zapraszam.
Marek 603976737

Marek, ja już mam załatwioną usługę foto/video, więc niestety nie mogę pomóc. No i jestem za daleko.
Chcę tylko powiedzieć, że czytając Twoje ogłoszenie poczułam naprawdę spory profesjonalizm. Fajnie, że przykładasz się do tego, jak będziesz postrzegany, oby tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Pią 15 Lip 2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
WIDEOFILM, dlaczego tak mówisz? Przecież kamerzystów jest mniej niż foterów, a wciąż brakuje wykonawców w stosunku do zapotrzebowania...


Ariene, wybacz ale to kompletna bzdura, to znaczy to, że jest ich mniej niż zapotrzebowanie. Monitorując choćby rynek w Internecie wyraźnie widać, że:
ogromna nadpodaż fotografów - najłatwiej wejść w tą działalność, wydaje się też ludziom że wymaga ona mniejszych kwalifikacji niż filmowanie czy granie na weselach;
spora nadpodaż kamerzystów - dawniej było ich dużo więcej niż fotografów, ciągle dochodzą nowi a starzy starają się utrzymać;
lekki popyt na zespoły weselne - co prawda myślę, że żadna para nie zostanie bez zespołu na wesele ale ci, którzy odpowiednio wcześniej nie pomyślą o rezerwacji zostaną z 2-3 osobowymi grajkami dyskietkowymi;
wysyp DJów - w pewnym sensie uzupełnia niedobór dobrych kapel weselnych.
Tak ja widzę ten nasz ślubno - weselny rynek uśmiech
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group