Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Polecam fotografa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 9:42    Temat postu: Polecam fotografa Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że nie ma na tematu, gdzie Młodzi mogliby wystawić ocenę fotografowi, który robił dla nich zdjęcia. Może powinien taki temat powstać? Opinie mogliby wystawiać tylko stali bywalcy forum. Wtedy nie byłoby podejrzeń o kryptoreklamę. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł ok, warto jednak zaznaczyć w temacie kto może w ten sposób polecać. Proponuję określić ilość postów lub staż na forum - jakiekolwiek zasady, gdyż inaczej namnoży się pseudo użytkowników.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to świetny pomysł uśmiech Jak będę mieć swoje zdjęcia i będę zadowolona to napewno polecę mojego fotografa uśmiech póki co jestem zachwycona jego portfolio uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kfoto
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: Cieszyn, Śląsk

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 10:51    Temat postu: Re: Polecam fotografa Odpowiedz z cytatem

magnoliafoto napisał:
Zauważyłam, że nie ma na tematu, gdzie Młodzi mogliby wystawić ocenę fotografowi, który robił dla nich zdjęcia. Może powinien taki temat powstać? Opinie mogliby wystawiać tylko stali bywalcy forum. Wtedy nie byłoby podejrzeń o kryptoreklamę. Co o tym myślicie?

Jestem za. Wtedy co po niektórzy nie szukaliby "dziury w całym" i nazywaliby innych pajacami, a może więcej czasu poświęcali na doskonalenie swojego warsztatu "artystycznego".

Myślę, że pomysł ze stażem jest dobry choć często pary rejestrują się i od razu szukają usługodawców. Wtedy staż może okazać się krótki, tym bardziej, że w ferworze przygotowań ślubnych większość Par nie ma czasu na śledzenie i dyskusje na forum, dlatego pyta i czeka na odpowiedzi i oferty. Na jednym z forów fotograficznych jest np. taki wątek poświęcony "polecaniu" lub "niepolecaniu" użytkownika, dwa wielkie worki, ale poszukujący znajdzie to co chce i jest porządek Wink
_________________
http://www.4kfoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 10:58    Temat postu: Re: Polecam fotografa Odpowiedz z cytatem

4kfoto napisał:
magnoliafoto napisał:
Zauważyłam, że nie ma na tematu, gdzie Młodzi mogliby wystawić ocenę fotografowi, który robił dla nich zdjęcia. Może powinien taki temat powstać? Opinie mogliby wystawiać tylko stali bywalcy forum. Wtedy nie byłoby podejrzeń o kryptoreklamę. Co o tym myślicie?

Jestem za. Wtedy co po niektórzy nie szukaliby "dziury w całym" i nazywaliby innych pajacami, a może więcej czasu poświęcali na doskonalenie swojego warsztatu "artystycznego".

Myślę, że pomysł ze stażem jest dobry choć często pary rejestrują się i od razu szukają usługodawców. Wtedy staż może okazać się krótki, tym bardziej, że w ferworze przygotowań ślubnych większość Par nie ma czasu na śledzenie i dyskusje na forum, dlatego pyta i czeka na odpowiedzi i oferty. Na jednym z forów fotograficznych jest np. taki wątek poświęcony "polecaniu" lub "niepolecaniu" użytkownika, dwa wielkie worki, ale poszukujący znajdzie to co chce i jest porządek Wink


No tak ale tu chodzi o staż dla osób którzy chcą polecić fotografa, a nie staż osób szukających
Moznaby stworzyć coś takiego jak opcja tylko do odczytu - dla szukających, do edycji- dla stałych forumowiczów.

Rozumiecie o co mi chodzi?
popr błędy w pisowni, Martita, proszę Ciebie pisz wolniej i uważniej, masz możliwości edycji w każdym czasie./mod/
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kfoto
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: Cieszyn, Śląsk

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 11:16    Temat postu: Re: Polecam fotografa Odpowiedz z cytatem

martita8503 napisał:

No tak ale tu chodzi o staż dla osób którzy chcą polecić fotografa, anie staż osób szukających
Moznaby stworzyć cos takiego jak opcja tylko do odczytu - dla szukających, do edycji- dla stałych forumowiczów.

Rozmumiecie o co mi chodzi?


Tak, tylko, że to Pary Młode powinny polecać, a nie "wyjadacze" forum Wink
Schemat jest taki: PM rejestruje się, szuka, znajduje, otrzymuje usługę, poleca. Proces ten trwa różnie od 2-3 m-cy do ponad 2 lat. I jak tu podejść.

Osobiście myślę, że w takim wątku, jeśli komuś zależy na poleceniu to powinien w to zaangażować się moderator, który musi być filtrem i dawać dostęp to tego wątku, podobnie jak dla wątków w kategorii dla firm foto-video na tym forum.
Wtedy to Ci wiarygodni klienci (rzeczywisty) pisaliby polecenia. A tak zarówno można wychwalić, jak i również bezpodstawnie oczernić firmę czy osobę.
_________________
http://www.4kfoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztofmatysiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 60
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech para wskaże swoje zdjęcia na stronie czy blogu fotografa. To wystarczy żeby wpis był wiarygodny, czy się mylę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 12:00    Temat postu: Re: Polecam fotografa Odpowiedz z cytatem

O proszę jakie proste, nie trzeba nic kombinować Very Happy

4kfoto napisał:

Jestem za. Wtedy co po niektórzy nie szukaliby "dziury w całym" i nazywaliby innych pajacami, a może więcej czasu poświęcali na doskonalenie swojego warsztatu "artystycznego".

Ojojoj ale żeś mi pojechał po rajtuzach....chyba zapiszę się do Ciebie na warsztaty lol
Jeżeli chcesz porozmawiać o jakości zdjęć, o warsztacie jak ty to nazwałeś artystycznym to zapraszam do naszej zamkniętej grupy PROFESJONALNYCH FOTOGRAFÓW. Zauważyłam, że jeszcze do nas nie dołączyłeś. Gorąco zapraszam oczko

scaliłem /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa została poruszona, jednak w rozmowie z administratorem forum wyszło jednak na nie. Bo faktycznie byłby to śmietnik reklamowy i kryptoreklamy. Staż na forum: no napewno dobre rozwiązanie, czyli w jakiś sposób mamy tu osoby sprawdzone.
Blogi na web usługodawców-,i tu chyba jest najlepsze rozwiązanie na tą chwilę.
A co do uczestników forum tego dla firm, faktycznie czekam na zgłoszenia i chęć przystąpienia do grupy.Warunkiem jest jak koledzy wiedzą scan koncesji.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Pomysł ok, warto jednak zaznaczyć w temacie kto może w ten sposób polecać. Proponuję określić ilość postów lub staż na forum - jakiekolwiek zasady, gdyż inaczej namnoży się pseudo użytkowników.



Widząc tytuł wątku pomyślałam od razu o tym samym.. Wydaje mi się, że nie ma sensu bawić się w jakieś zamknięte grupy. Może umówić się, że np. potrzebne jest 20 konstruktywnych wypowiedzi o przygotowaniach ślubnych (myślę, że dla kogoś po ślubie taka ilość postów to nawet śmieszne wymaganie, jeżeli ktoś korzystał z forum przed na pewno tyle uzbiera)? Wtedy unikniemy tego co widoczne jest teraz - rejestrowania się, żeby 'pochwalić usługodawcę'. Wystarczy napisać na początku wątku krótki regulamin.. Np. minimalną ilość postów, informacja o kasowaniu niespełniających wymagań. Do tego opinie powinny zawierać ważniejsze informacje, a nie na zasadzie 'x jest super, najlepszy etc..'. Wtedy wątek nie byłby reklamowym, a po prostu zbiorowiskiem informacji użytkowników forum.

Jak dojdziemy do porozumienia warto byłoby skasować posty w tym temacie, napisać w pierwszym 'regulamin' i pilnować w miarę porządku..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group