Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wstydliwy problem.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 14

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 2:50    Temat postu: Wstydliwy problem. Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech Nie wiedziałam gdzie założyć ten temat, no więc pozwoliłam sobie zamieścić go tutaj. Sprawa jest trochę delikatna, ale cóż. No więc pare dni temu trochę pobroiłam z narzeczonym [ nie doszło do pełnego współżycia, jedynie macanki itp. ] wiem, że mogła zostać przebita błona dziewicza uśmiech Natomiast przedwczoraj znowu doszło do tej samej akcji (znowu takie niewinne zabawy język Twisted Evil ) no i potem zauważyłam na swojej bieliźnie plamki krwi, przy siusianiu szczypało i znowu poleciała krew z taką dziwną brązową mazią... Nie mam pojęcia co to może być, niestety nie mam teraz jak wybrać się do gina... Boję się, że to jakaś infekcja, ciążę raczej wykluczam (bo przecież w gruncie rzeczy nie doszło do stosunku). Jestem po miesiączce. To drugie plamienie (z tą mazią) było w 11 dniu cyklu (12 lipca). Okres dostałam 2 lipca, skonczyl sie 6. Co powinnam robić? Co to może być? Co się mogło stać? Może po prostu narzeczony zadrapał mi tam cos? Nie mam pojecia. Strasznie się martwię i nie mogę spać po nocach. Z gory dziekuje za odpowiedzi wszystkie.
_________________
Szczęśliwi przyszli rodzice! wesoły)) :*

Narzeczeni od 1 czerwca 2011r. uśmiech
Kocham Cię, a Kochanie moje! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ekspertem w tych sprawach. nawet to trochę wstyd że jest się kobietą i mało się wie na temat swojego ciała smutny staram się to zmienić. Uważam że może to było naruszenie błony dziewiczej i stąd to brudzenie. Szczypie pewnie dlatego że twoja pochwa nie jest przyzwyczajona do jakichkolwiek wizyt, może była zbyt mało nawilżona i została poobcierana. Kontroluj to jak nie zniknie w najbliższych dniach przejdź się do lekarza, a możesz przecież iść na kontrolę nawet dziś uśmiech
Może inne dziewczyny mają większe doświadczenie i ci lepiej doradzą uśmiech Pozdrawiam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to jednak błona została naruszona
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak kiedys miałam, poleciałam do gina w strachu, ale uspokoił mnie, ze to wynik zbytniej nadgorliwości mojego połówka Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 14

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczynki, uspokoiłyście mnie trochę uśmiech Jak nie przejdzie to oczywiście będę musiała udać się do specjalisty, chociaż już dzisiaj widzę, że jest lepiej, po prostu nurtowało mnie to pytanie. Teraz niestety nawet i tak nie mam jak iść do ginekologa, bo jestem w trasie i dopiero jak wrócę do rodzinnej miejscowości będę mogła sobie na to pozwolić, ehh :/
Tak sobie jeszcze myślałam, że może faktycznie to otarcie czy cuś, bo mój narzeczony, ma strasznie szorstkie dłonie, no ale cóż, pożyjemy, zobaczymy Very Happy Dobrze, że jest te forum i Wy kochane bo bym pewnie jeszcze dużo czasu żyła w stresie, czy to nie jakieś zapalenie...
_________________
Szczęśliwi przyszli rodzice! wesoły)) :*

Narzeczeni od 1 czerwca 2011r. uśmiech
Kocham Cię, a Kochanie moje! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidzi4
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo możesz skorzystać z opcji zadaj pytanie specjaliście. Koleżanki z pracy poleciły mi portal https://ranking.abczdrowie.pl/ i tam wchodzisz na profil lekarza i zadajesz mu pytanie. To tak na przyszłość, piszę ci w razie potrzeby, gdybyś kiedykolwiek pilnie potrzebowała porady znanego ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group