Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Polecam wszystkim fotografa, który zrobił nam zdjęcia

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jusek
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 17:16    Temat postu: Polecam wszystkim fotografa, który zrobił nam zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo bardzo zadowolona ze zdjęć i naszej współpracy w górach. Paweł, bo tak ma na imię, zrobił nam super zdjęcia uśmiech. Poza tym jest otwartym człowiekiem, dzięki czemu atmosfera między nami była rewelacyjna uśmiech.
Szukając fotografa obawiałam się wielu rzeczy - czy będzie to ktoś wiarygodny, kontaktowy i czy zrobi dobrze zdjęcia. No i na szczęście trafiliśmy na super gościa. uśmiech
To nie jest reklama. Po prostu wiem, że znaleźć fotografa to niełatwa sztuka, sama to przerabiałam. Dlatego polecam Pawła Krystaka - osoba pewna pod każdym względem - rzetelność, profesjonalizm itp.
Podaję adres strony Pawła, tam tez są nasze zdjęcia uśmiech
www.4kfoto.pl
Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jusek aż tak ci się zdjęcia spodobały, że postanowiłaś zarejestrować się na nowym portalu i wychwalać fotografa pod niebiosa?
Fotograf musi być chyba światowej klasy fotografem ślubnym...chociaż nie, tacy fotografowie nie pajacują na forach ślubnych język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magnoliafoto napisał:
Jusek aż tak ci się zdjęcia spodobały, że postanowiłaś zarejestrować się na nowym portalu i wychwalać fotografa pod niebiosa?
Fotograf musi być chyba światowej klasy fotografem ślubnym...chociaż nie, tacy fotografowie nie pajacują na forach ślubnych język


Wiesz Magnolia, rozśmiesza mnie tego typu kryptoreklama. Reklamowany fotograf jest tu na forum i muszę Ci powiedzieć, że może rzeczywiście jest taki dobry, bo skoro jest z Cieszyna a pochwałe daje mu rzekomy klient z Białegostoku, to coś w tym musi być oczko
A już poważnie to wydaje mi się, że podejście naszego Moderatora do tych kwestii jest zbyt liberalne.
To jedno z niewielu forów, które dopuszcza reklamę podmiotów prowadzących działalność i odpowiednio zarządzane byłoby pożyteczne dla "szukających". Niestety, zbyt liberalne - jak rzekłem - podejście, powoli zamienia to miejsce w śmietnik dla spamerów.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4kfoto
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: Cieszyn, Śląsk

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzejz napisał:
To jedno z niewielu forów, które dopuszcza reklamę podmiotów prowadzących działalność i odpowiednio zarządzane byłoby pożyteczne dla "szukających". Niestety, zbyt liberalne - jak rzekłem - podejście, powoli zamienia to miejsce w śmietnik dla spamerów.

Zostałem wywołany do odpowiedzi, więc informuję, że sam przed chwilą osobiście wysłałem PW do moderatora VIDEOFILM z prośbą o sprostowanie i "uporządkowanie" wątku, ponieważ w oczach wielu może to zakrawać na moją osobistą reklamę.

A tak na marginesie, to przecież chyba pamiętacie ten watek (który został usunięty notabene), w którym jusek w marcu br. szukała fotografa na ślub na Wiktorówkach i plener na Rusinowej Polanie i chyba wielu w ww. zgłosiło w nim swoją reklamę. Po 2 m-cach ponownie szukała bo ten wybrany przez nią fotograf się nie odezwał, ja znów się zgłosiłem i tak to tego doszło. A że Białystok, co za różnica - ja miałem bliżej do Zakopanego, niż ktoś stamtąd.
Zrobiłem zdjęcia i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej towarzystwo: a co to za kłótnie tutaj?pytajnikwykrzyknik!
Spokój ma być.wykrzyknik!
Jusek zarejestrowała się w marcu 2011 roku. Założyła temat odnośnie potrzeby na 25.06.11 w Zakopanym.O ile pamiętam ofert dostała b.dużo. Wybrała najlepszą dla niej.To chyba jasne.Temat ten zniknął w dniu 25 czerwca z naszego forum z racji nieaktualnego.To chyba jest też jasne.
A to że jusek podziękowała publicznie za dobrą robotę to chyba nic złego.Nie podejżewam jusek o jakiekolwiek koligacje z fotografem.
Magnoliafoto:Analizuj dokładnie fakty zanim coś napiszesz.
Temat zamykam.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group