Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kto udziela Wam ślubu kościelnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agula85 napisał:
Ja na początku miałam nadzieję że będzie nam udzielał slubu proboszcz z mojej parafi, ale jak poszlismy spisywać protokół to poznalismy bardzo sympatycznego młodego księdza i teraz już nie wiem.


ja bym wzięła młodego i sympatycznego Smile
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ślubów udziela proboszcz niestety smutny chyba że go nie ma, to katecheta ale w październiku raczej proboszcz nie wyjedzie na urlop oczko
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długi czas myślałam jak by się tu wykręcić z udzielania ślubu przez wujków, ale teraz to dziękuję Bogu, że ich mam. jak patrzę na księży w mojej parafii i słucham ich kazań, to mi się źle robi. Koszmar jakiś- ostatnio jeden powiedział (przy okazji Ewangelii, o wskrzeszeniu córki pewnego wierzącego człowieka), że skoro bohater czytania mówi do córki nie "córko" tylko "córeczko", to znaczy, że ma z nią jakieś chore relacje.

Myślałam, że padnę. Nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać nad jego głupotą.
Dlatego wolę, żeby do mojego ślubu w ogóle się nie dotykał...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
Ja długi czas myślałam jak by się tu wykręcić z udzielania ślubu przez wujków, ale teraz to dziękuję Bogu, że ich mam. jak patrzę na księży w mojej parafii i słucham ich kazań, to mi się źle robi. Koszmar jakiś- ostatnio jeden powiedział (przy okazji Ewangelii, o wskrzeszeniu córki pewnego wierzącego człowieka), że skoro bohater czytania mówi do córki nie "córko" tylko "córeczko", to znaczy, że ma z nią jakieś chore relacje.

Myślałam, że padnę. Nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać nad jego głupotą.
Dlatego wolę, żeby do mojego ślubu w ogóle się nie dotykał...


Wcale Ci się nie dziwię, jeszcze wy wysnuł równie absurdalny wniosek z ewangelii o weselu w Kanie Galilejskiej Rolling Eyes
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agula85
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 113

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz proboszcz zawsze mówi długie i nudne kazania, ale w ten dzień tym bardziej na naszym ślubie (jeśli on będzie Go udzielał) nie będzie mógł sobie na to pozwolić uśmiech Nasz ślub jest pierwszy a po naszym będą jeszcze 2 więc najmniejszy poślizg i będzie klapa (wszystkie pozostałe śluby opóźnione) Very Happy
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest taka możliwość abym właśnie mogła się zdecydować na tego młodego i sympatycznego księdza??
Jakich argumentów użyć i wogóle co powiedziećpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zależy mi na odpowiednim księdzu, który będzie udzielał nam ślubu,z tego też tytułu nie bierzemy ślubu ani u mnie ani u M. Tylko w zupełnie innym miejscu. Nie mogłabym przeżyć,że ksiądz ani razu nie patrzy na młodych udzielając im ślubu patrzy w przestrzeń albo nie umie się wysłowić i połyka literki....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
autocash
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 103

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropos tego, co powiedzieć - pójść do "upatrzonego" księdza i poprosić. Tak po prostu.
_________________
Autocash - Twoja wypożyczalnia samochodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam ślubu będzie udzielał znajomy ksiądz z parafii mojego Ł gdzie będzie cała uroczystość. Chcemy poprosić jeszcze jednego znajomego młodego księdza który w tym roku został dopiero wyświęcony. Więc mam nadzieje będzie ich dwóch.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Pon 7 Sty 2013, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ślubu będzie udzielał proboszcz parafii mojej narzeczonej. W sumie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aida88
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 144

PostWysłany: Pon 7 Sty 2013, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam będzie udzielał nasz znajomy ksiądz - wspaniały człowiek, który nas zna i wiem, że powie taaakie kazanie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group