Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kto udziela Wam ślubu kościelnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Juliette uśmiech
Wiadomo, to teoretyzowanie raczej oczko

Wybieramy się w sobotę do kancelarii parafialnej, ale chciałam się umówić i nikt nie odbiera w tych godzinach, w których niby jest czynna, więc nie wiem jak będzie w sobotę... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 27 Kwi 2012, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się również zastanawiamy nad znajomym księdzem, ponieważ bierzemy ślub w zupełnie obcej dla Nas obojga parafii. Również dlatego, że proboszcz gdy rezerwowaliśmy termin wydawał sie być konkretnym człowiekiem, niestety byliśmy na Wielkanoc na mszy św. Z człowieka interesu po wejściu na ambonę przeradza się w nuuudnego i pooowooolnegooo księżulka. No i mamy klops uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam będzie udzielał znajomy ksiądz, taka przyszywana rodzina uśmiech
Bardzo się ucieszył jak się tylko dowiedział, zna mnie od małego, jesteśmy urodzeni w ten sam dzień. W sobotę jedziemy do niego ustalić coś więcej wesoły No i pozna wreszcie mojego przyszłego męża wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja opiszę kto nam udzielał, bo jednym słowem się nie da uśmiech
Mój M ma siostrę, ta siostra męże, mąż mamę, a mama brata i właśnie ten brat udzielał nam ślubu uśmiech
On ogólnie jest z Częstochowy i stamtąd przywiózł nam obraz i różańce w prezencie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:

Mój M ma siostrę, ta siostra męże, mąż mamę, a mama brata i właśnie ten brat udzielał nam ślubu uśmiech


No, wujek szwagra Twojego męża - inaczej według terminologii pokrewieństwa "wujek Twojego zełwina" Very Happy - proste język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
magda87 napisał:

Mój M ma siostrę, ta siostra męże, mąż mamę, a mama brata i właśnie ten brat udzielał nam ślubu uśmiech


No, wujek szwagra Twojego męża - inaczej według terminologii pokrewieństwa "wujek Twojego zełwina" Very Happy - proste język


Noo proste Very Happy Ale wolałam łopatologicznie napisać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 24 Sie 2012, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwóch wujków księży i kilkunastu zaprzyjaźnionych na parafiach w całej Polsce. Gdybym chciała zaprosić tylko tych najbliższych, to musiałabym mieć około siedmiu kapłanów na ołtarzu. Myślę jednak, że się ograniczę i zostanę przy trzech- a kto będzie udzielał ślubu a kto mówił kazanie- niech losują albo coś, ja decydować nie będę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 24 Sie 2012, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
Ja mam dwóch wujków księży i kilkunastu zaprzyjaźnionych na parafiach w całej Polsce. Gdybym chciała zaprosić tylko tych najbliższych, to musiałabym mieć około siedmiu kapłanów na ołtarzu. Myślę jednak, że się ograniczę i zostanę przy trzech- a kto będzie udzielał ślubu a kto mówił kazanie- niech losują albo coś, ja decydować nie będę.


Shocked Ho, ho... to masz w kim wybierać Wink

ja chciałabym, żeby ślubną mszę poprowadził ksiądz, który uczył mnie i mojego brata religii w szkole, znał też moją babcię (i pięknie przemawiał na jej pogrzebie), poza tym ma świetny sposób bycia i duże poczucie humoru; zamierzam go również zaprosić na wesele uśmiech
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlueSky
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pon 27 Sie 2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie umawialiśmy się kto nam ma dawać, dopiero na ceremonii zobaczyłam który ksiądz przyszedł, mi było wszystko jedno, proboszcza i tak nie lubiłam język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agula85
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 113

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku miałam nadzieję że będzie nam udzielał slubu proboszcz z mojej parafi, ale jak poszlismy spisywać protokół to poznalismy bardzo sympatycznego młodego księdza i teraz już nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group