Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy zmieniłabyś/zmieniłbyś coś w swojej drugiej połówce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmeryy88
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 16 Lip 2011, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim bym coś zmieniła, ale mojego na kogo innego nigdy oczko
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pon 18 Lip 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kocham D. takiego jaki jest, ale są pewne kwestie które mnie drażnią, albo które ujawniły się dopiero po latach uśmiech np. jego pedantyzm - niby nic, ale obrywam za to po uszach oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Wto 19 Lip 2011, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co bym zmieniła...może trochę temperament. Mnie wszędzie jest pełno, a On czasem jest taki...powolny i zanim coś powie, np. gdy zależy mi na szybkiej decyzji, mijają wieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 19 Lip 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow nieźle dziewczyny uśmiech Ja wczoraj sobie tak właśnie myślałam ponownie czy coś bym w nim zmieniła i moja odpowiedź jest nadal taka sama. Pasuje mi mój Partner pod każdym względem i nie zmieniłabym u niego nic uśmiech Aż się sama sobie dziwię, bo wcześniej u innych wytykałam wszystkie wady - a u niego po prostu nie mają one najmniejszego znaczenia i kocham Go takim jaki jest! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Wto 19 Lip 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej nic w moim M nie chciała zmieniać.Może czasem mnie denerwuje jak mówi coś a potem mówi na ten temat coś innego ale to już mija język tak jako pierwszy facet w moim życiu wszystko mi pasuje uśmiech
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 19 Lip 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech


Ostatnio zmieniony przez serduszkox dnia Sro 14 Sie 2013, 7:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 60

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nic w R. nie zmieniała. Jedna rzecz jest denerwująca. Ale R. nie byłby R. bez niej. uśmiech
_________________
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox to ja mam tak samo Very Happy super mega zazdrosc - az zielenieje uśmiech
jak kiedys dzwonil, a w tle uslyszal glos jakiegos faceta i to jakis mu sie wydal uroczy ten glos , a ja powiedzialam ze oddzwonie za moment, bo nie moge rozmawiac , to nie odebral przez pol dnia tak sie obrazil Very HappyVery Happy

ale z drugiej strony , po tej zazdrosci szalonej widac, ze im zalezy Very Happy

i tez krzyczy, oj krzyczy uśmiech nerwus jest. ale jak sie przyjrzec mojemu zachowaniu to ja tez robie podobnie Wink tyle ze tak sie nie doszukuje romansu jak tylko uslysze w tle kobiecy glos...

faceci sie gorzej obrażają niż "baby " Very Happy nic im nie można powiedzieć, bo foch od razu straszny
a jak pytam " i co obraziles sie " to nie nie oczywiscie nie ! ja sie nie obrazam Very Happy a zapowietrzony taki Very Happy naburmuszony jak dziecko Very Happy

ja bym zmienila tylko punktualnosc , temperament i krzyki lubie, chyba by mi tego brakowalo
ale moglby przyjezdzac zawsze na mniej wiecej umowiony czas, a nie sezonowo uśmiech
Kochanie bede o 20 , a pozniej mija 21, 22 , dzwonie a on " no przeciez siedzisz w cieplym domu, to mozesz cos robic, a nie sie pieklic ze mnie jeszcze nie ma, na mrozie nie stoisz " Very Happy taa....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn mój też taki zazdrośnik ;D Siedze przed domem z koleżanką,ktoś przechodzi jacys chlopcy a on już a z kim tam jesteś,a kogo tam słysze
Ale ja jestem taka sama Very Happy Chociaz jest to czasem słodkie to czasami strasznie mnie irytuje uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słodkie słodkie Very Happy ale do czasu Very Happy bo probujesz cos facetowi wytlumaczyc albo sie dodzwonic, to nic Very Happy meska duma i tyle Very Happy

ale tak jak i Ty , ja lepsza nie jestem, tez jak cos mi sie uwidzi to tak samo robie Very Happy wiec ze tak powiem trafil swoj na swego Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group