Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy zmieniłabyś/zmieniłbyś coś w swojej drugiej połówce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojego jest mnóstwo cech które kiedyś chciałam zmienić... jednak nikt nie jest idealny:) najważniejsze jest to jakimi jesteśmy ludźmi a niektóre wady, da się z nimi żyć - ja sama nie jestem perfekcyjna;)
co do zazdrości i obrażalstwa to dla mnie jest to jakieś takie niedojrzałe emocjonalnie, przypomina mi się gimnazjum i "chodzenie" z pierwszym chłopakiem-
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się kogoś kocha to się go nie zmienia tylko akceptuje z tymi wadami, można oczywiście and tym pracować, ale wspólnie i przy chęci obu ze stron.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 18

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że nie ma ludzi idealnych. ja w moim chciałabym zmienić ten jego słomiany zapał do wszelkiego działania.. język z oczkiem czasami się na coś strasznie nakręci a potem odstawi, zapomni.. no i byloby miło żebym nie musiała po kilka razy powtarzać "zrob to czy tamto" język
ale Kocham go bardzo bardzo bardzo! więc takie drobiazgi nic nie zmienią oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracam już któryś raz do tego wątku.
I tak sobie myślę, że owszem, są sytuacje, kiedy mnie doprowadza do szewskiej pasji, czasem myślę, że spadł z innej planety. Jak się sprzeczamy nieraz mam ochotę związać, zakopać, odkopać i zakopać jeszcze raz Twisted Evil

Ale tak na dobrą sprawę, tak z ręką na sercu nie zmieniłabym absolutnie nic. Ma swoje wady, za które wychodzę za mąż, a z którymi nauczyłam się żyć. Ma cudowne zalety i cechy za które bardzo Go kocham.
Nic bym nie zmieniała, absolutnie nic uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinka może i niedojrzałe , ale ja to bardziej traktuje jako część temperamentu/ osobowości
bo jak patrze na rodzicow i moj 60-cio letni tata potrafi takiego focha strzelic:D i tez powtarza " wcale sie nie obraziłem" Very Happy i z zazdroscia to samo, a to tyle lat po slubie juz uśmiech takze ja to inaczej rozpatruje . bo ja jak jestem zazdrosna to mowie " jestem zazdrosna" , a nie robie scen uśmiech zalezec wiec jak na to patrzec
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdrość zazdrością - oczywiście ja ją rozumiem czasem jest to czarujące oczywiście w granicach rozsądku oczko
Jednak bardzo często ten rozsądek przechodzi w chorą zazdrość a wiele kobiet niestety tego nie zauważa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 11 Paź 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasna sprawa :)zawsze jest jakaś granica, jak ktoś się zaczyna doszukiwać wszędzie wszystkiego i nie można nigdzie spokojnie wyjść to już przestaje być urocze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie potrzebuje zmian. Jest dobrze tak jak jest i najlepiej niech tak pozostanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Nie 30 Paź 2011, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mojego M. zmieniłabym tylko punktualność ale tylko to nic wiecej sama jestem az nad to punktualna i oczekuję tego od innych. A u siebie raczej zmieniłabym to ze jestem strasznie zazdrosna
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group