Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

OSTATNI taniec
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia090
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 11:18    Temat postu: OSTATNI taniec Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny znacie jakieś piosenki nadające się na ostatni taniec? Ostatnio wpadła mi w ucho Boys - Bliskość Twego serca (pomijając rodzaj muzyki oczko, ale nie wiem czy nie jest zbyt "taneczna" na nasze możliwości i zastanawiam się nad jakimś przytulańcem uśmiech macie jakieś propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to co pasuje na pierwszy taniec pasuje też na ostatni uśmiech Jakiś wolny przytulaniec o miłości uśmiech Dobrze sprawdzają się np. ballady Perfectu, bo goście już "rozluźnieni", bardziej chętni do śpiewania, a np "Kołysankę dla nieznajomej" wszyscy przecież znają i o 1 w nocy z chęcią zaśpiewają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia090
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choć bardzo lubię tą piosenkę, myślałam o czymś raczej mniej standardowym oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ITmen
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 18

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatniego tańca nie powinno być uśmiech pierwszy tak.... bo to jest początkowy rozdział w życiu.. ale ostatnio po co tak język ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia090
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatni w sensie obecności kamerzysty na weselu. takie u nas ostatnio zwyczaje wymyślili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też jest cos takiego jak ostatnia piosenka filmowana przez kamerzystę i wtedy prosi się gości wszystkich na parkiet, żeby stworzyli koło i para młoda tańczy w środku uśmiech Nie ma to dla mnie jakiegoś negatywnego wydźwięku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na filmie z wesela, który oglądałam jakieś dwa miesiące temu na ostatek zespół zagrał "Kiedy ranne wstają zorze" (wyobrażacie sobie?!), do której to piosenki Młodzi, ich rodzice i garstka gości smętnie się kołysali lol
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianka napisał:
Na filmie z wesela, który oglądałam jakieś dwa miesiące temu na ostatek zespół zagrał "Kiedy ranne wstają zorze" (wyobrażacie sobie?!), do której to piosenki Młodzi, ich rodzice i garstka gości smętnie się kołysali lol
Nieeeezłe Shocked A propos pieśni religijnych, czy u was też jest zwyczaj odśpiewania na początku wesela "Pod Twą obronę"? Dla mnie to bezsens śpiewac pieśni religijne przy stole z wódką (przecież pól godz wcześniej modliło się w kościele)...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
sopocianka napisał:
Na filmie z wesela, który oglądałam jakieś dwa miesiące temu na ostatek zespół zagrał "Kiedy ranne wstają zorze" (wyobrażacie sobie?!), do której to piosenki Młodzi, ich rodzice i garstka gości smętnie się kołysali lol
Nieeeezłe Shocked A propos pieśni religijnych, czy u was też jest zwyczaj odśpiewania na początku wesela "Pod Twą obronę"? Dla mnie to bezsens śpiewac pieśni religijne przy stole z wódką (przecież pól godz wcześniej modliło się w kościele)...


No co Ty ? Shocked Jestem w co raz większym szoku. U mnie nie ma czegoś takiego i chyba bym ubiła, jakby ktoś zaczął mi odśpiewywać takie pieśni na weselu Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group