Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Z trenem czy bez?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia959
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 18:49    Temat postu: Z trenem czy bez? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Forumowiczki.
Mam problem.... nie wiem czy zdecydowac się na tren czy nie... POMÓŻCIE.
Przy czym chciałabym zaznaczyć,ze suknię będę mieć na dość dużym kole. Chciałam, zeby miała lekkie przedłużenie, lecz panie w salonie mi odradziły i zaproponowały tren dopinany, który po kościele można bez problemu usunąć. Ja jednak nie wiem co o tym myslec. Zawsze bardzo chciałam mieć tren, ale nie wiem czy będzie to pasowało do takiej sukienki, żebym nie wyglądała jak choinka Sad BŁAGAM POMÓŻCIE. Mam czas do września do określenia się co i jak.
Jeśli temat był juz podejmowany, wybaczcie nowicjuszce.

Pozdrawiam i z góry dzięki za radę,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wstaw zdjęcie sukienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia959
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to raczej niemożliwe, bo nie mam zdjęcia.
Po prostu chciałam koronkową na kole z prostą górą do tego twz. kaftanik (przynajmniej panie to tak nazywały) ale postaram się zaprezentować jakieś fot,o o ile to możliwe, podobne do mojej wizji:) (w kwestii rozpiętości tego koła oczywiście jak znajdę coś to natychmiast wkleję)
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia959
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam coś takiego.
tu jest link: http://www.fotka.pl/grupa/476090/urodzona_by_blyszczec_diamonds_girls_sexy_and_hot_/suknie_slubne_26043376 (pozycja 24)

Bardzo podobna do mojej wizji (kształt taki, różnica: materiał koronka-jak pisałam), tylko,że na tym foto jest tren już przy sukience, a ze względów praktycznych tego nie chcę.

Dzięki za wszelkie wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może będę nieobiektywna, ale ja w ogóle jestem przeciwniczką trenów, wygląda to bajecznie pod warunkiem że nie ma akurat błota, jeśli nie ma to latem wszędzie unosi sie kurz i zamiast poetyckiego trenu szybko może wyjść brudne coś. Jedna moja znajoma miała suknię z trenem i stwierdziła nawet że jeśli by miała wybierać jeszcze raz to by w życiu nie wzięła sukni z trenem...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie powinnaś robić trenu , przynajmniej nie opinanego bo będzie to fatalnie wyglądać , gdyż będzie znać linię między suknią a trenem, będzie znać że suknia składa się z dwóch części(wiesz o co chodzi?)
Ja miałam tren odpinany no i na kole , ale suknia była drapowana i w ogóle nie było widać linii łączenia się trenu z suknią co dało jednolitą całość, a samo rozwiązanie takiego trenu jest rewelacyjne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 12 Paź 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tren przepięknie wygląda w kościele uśmiech Ja z dzieciństwa pamiętam, że PM wydawała mi się taka dystyngowana, gdy suknia się za nią ciągnęła uśmiech
Dlatego ja nie zrezygnuję z trenu.

Zgadzam się, ze w niektórych sukniach podpięcie może wyglądać niekorzystnie, sama zresztą jedną taką mierzyłam, ale w większości sukni jakoś się to podpięcie gubi. Np. 'moją' podpina się trochę jakby pod spód, chociaż tren ma pokaźny, a w ogóle tego nie widać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta1254
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sob 26 Lis 2011, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="nheledore"]Tren przepięknie wygląda w kościele uśmiech Ja z dzieciństwa pamiętam, że PM wydawała mi się taka dystyngowana, gdy suknia się za nią ciągnęła uśmiech
Dlatego ja nie zrezygnuję z trenu.

Zgadzam się, ze w niektórych sukniach podpięcie może wyglądać niekorzystnie, sama zresztą jedną taką mierzyłam, ale w większości sukni jakoś się to podpięcie gubi. Np. 'moją' podpina się trochę jakby pod spód, chociaż tren ma pokaźny, a w ogóle tego nie widać uśmiech[/quote]

A ja mogę podpowiedzieć z doświadczenia, ze Tren wcale nie jest potrzebny!wykrzyknik Wygląda pieknie tylko w kościele i to wszystko... Jesli chodzi o zabawe podczas imprezy weselnej to koszmarne utrapienie i dodatkowy niepotzebny ciężar który tak naprawde nie pozwala na swobodne i lekkie poruszanie się-do tego jesli ktoś z gości przydepnie i zerwą się tasiemki które podwiązyją tren no to jest problem!wykrzyknik Tak było u mojej siostry na weselu!wykrzyknik Ja kupilam suknię bez trenu-z lekkim wydłuzeniem półokrągłym i byłam mega zadowolona-suknia pieknie sie układała i nie czułam zadnego cięzaru!wykrzyknik przetańczyłam całą noc do rana, nikt mi jej nie deptał wiec nawet nie bardzo ja pobrudzilam a i tak nad samym rankiem po tak udanej imprezie suknia wydaje sie jakby wazyła tonę Wink)) a to wszystko ze zmeczenia!wykrzyknik Więc przemyślcie sprawę czy chcecie się umęczyć czy dobrze bawic przez całą noc.... buzka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 26 Lis 2011, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To siostra nie przewidziała takiej możliwości i nie wiedziała,że tren odpina się zwykle na wesele? oczko
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za sukienkami bez trenu, takie mi się podobają ii taką również będę miała. Ale to już kwestia gustu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group