Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy są jakieś zasady prowadzenia samochodu MŁP?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba.pisz
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Piszewo

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 13:14    Temat postu: Czy są jakieś zasady prowadzenia samochodu MŁP? Odpowiedz z cytatem

Witam. Nazywam się Kuba, to moje pierwsze pytanie na tym forum. Proszę o pewne podpowiedzi, otóż będę prowadził samochód z Panną Młodą, będę wiózł Młodą i drużbantki do kościoła a później Młodych razem na wesele. To będzie mój, że tak powiem, pierwszy raz więc chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat, czy trzeba jakoś specjalnie prowadzić samochód? Byłem w życiu na niejednym weselu, często patrzyłem na auta (zamiłowanie), ale może są rzeczy, które koniecznie muszą być spełnione przy takim obowiązku. Samochód to mercedes S-klasa 2004 rok. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc uśmiech
_________________
Kuba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem uśmiech Na pewno samochód nie może jechać za szybko ( kiedyś byłam na weselu, gdzie w drodze na salę 1/3 gości się zgubiła, bo nie mogli nadążyć za pędzącym samochodem młodych :/)

W zależności od charakteru wesela, gości itp można zrobić coś dla żartu, np jechać zygzakiem po ulicy (świetnie to wygląda jak kilkanaście samochodów po kolei jedzie takim slalomem język z oczkiem ) Oczywiście nie na każdej drodze da się to zrobić.

Kierowca wiozący młodych jest takim typowym szoferem, więc elegancko otwiera i zamyka drzwi, pomaga wysiąść.

Nic wiecej na razie nie przychodzi mi do głowy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest moda na zablokowanie ronda lol już nikogo w mieście to nie dziwi, że młoda para razem z gośćmi jeździ wkoło ronda kilka razy i je blokuje - kierowcy innych samochodów zazwyczaj po prostu trąbią i machają z uśmiechem, ale mówię - u nas w mieście to już normalka oczko

a poza tym jak pisała Agattt - otwieranie drzwi przed młodymi itp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilea_com
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Sie 2011, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jedź za szybko, nie szczędź klaksonu. Dodatkowo nie stresuj się za mocno, bo jeszcze stłuczkę zaliczysz. Powodzenia lol lol lol lol
_________________
www.lilea.com - galeria włoskich sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 3 Lis 2012, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym tu jeszcze dodał,że samochód zawsze powinien być przygotowany do odjazdu czyli ustawiony do kierunku jazdy. Nie powinno się wykonywać z młodą parą i świadkami zbędnych manewrów cofania, nawracania itp. Kierowca samochodu winien być w garniturze i pod krawatem. Winien współpracować z ekipą filmową i foto. W porze dni upalnych powinien wcześniej uruchomić silnik i klimatyzację, aby młoda para nie wsiadała do piekarnika, natomiast w zimie pojazd winien być nagrzany.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rik87r
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram takie zdanie kierowca i auto powinni być w 100% przygotowani do perfekcji.
_________________
Żyj tak jak Ty uważasz muzyka do reklamy dlaczego świat jest nie tolerancyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majorka800
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 7
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód musi być umyty na błysk wykrzyknik Czasem warto jest przy sobie mieć ściereczkę, bo przy kościołach zazwyczaj są duże drzewa a na nich różne ptaki... no i jak ma się pecha... język
Poza tym mogą się przytrafić inne jeszcze niespodziewane sytuacje, a samochód musi błyszczeć oczko
_________________
catering warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrumek
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Wołów Dolnośląskie

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to NIE ŁAMAĆ PRZEPISÓW wykrzyknik!
a dalej jak wyżej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adaś Stówa
Gość





PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 13:27    Temat postu: przepisy Odpowiedz z cytatem

Przepisy się nie zmieniają, to nie jest pojazd uprzywilejowany, ale jeśli taki chce jechać inaczej to już kwestia kultury na drodze, zazwyczaj go przepuszczają inni kierowcy. Raczej powinien jechać wolno i płynnie.

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
hrumek
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Wołów Dolnośląskie

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, z tym przepuszczaniem na drodze, to bym uważał. Oszołomów na drodze nie brakuje.
Ogólnie zasada aby nie jechać za szybko, choć w i tak w mieście pogubisz kolumnę na światłach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group