Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sushi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trass
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bomba! sama uwielbiam sushi, więc jako dodatkowy stół- jak najbardziej jestem za! jeśli będę miała wybór to zamiast stołu ze swojskimi wyrobami wezmę sushi!uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trass
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak cenowo wychodzi taki stółpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na ślubie,gdzie sushi podano jako forma przystawki. Może to i dobrze,że odchodzi się czasem od tradycyjnego menu? Zresztą,mimo sushi na stole,był tam również przez całe wesele "wiejski stół",jakieś mięsiwo,pajdy chleba( do samodzielnego krojenia),smalec,ogórki...klasyka lol

Jeśli ludzie skusiliby się na same nowinki,a rodzina tradycyjna i konserwatywna to goście nie dość,że by marudzili to jeszcze głodowali. Wiadomo,Polak głodny to zły lol Sporo zależy więc od gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilea_com
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Sie 2011, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł. Wiadomo, że niektórzy by tego nie tknęli, ale pewnie wiele osób posmakowałoby tego dania po raz pierwszy w życiu. Jestem na tak.
_________________
www.lilea.com - galeria włoskich sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewcia_86
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 42
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Sob 6 Sie 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas w restauracji zaproponowano nam dla odmiany sushi na slodko z owocami czy cos uśmiech i sie tak mocno nad tym zastanawiam jako taki dodatek uśmiech
_________________
Książka z drogą w tytule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Pon 8 Sie 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na slodko? Nawet nie wiedziałam, że tak można uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysinowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 21 Sie 2011, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow! sushi - super pomysł, ale na pewno, jako oddzielny, np. orientalny kącik oczko można też zaszaleć i dołączyć na ten stół inne smaki i alkohole świata, ale raczej w niewielkich ilościach:)

ehh, dziewczyny, jak pomyślę o sushi, to mi ślinka cieknie (a to niedobrze, bo już po 1:00!!).

Dobranoc, łakomczuchy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 21 Sie 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, chyba zależy od tego, jacy goście będą przeważali... sushi nie jest tanie, a znając tradycyjne podniebienie Polaków, moga kręcić nosem na takie "małe" danka, więc może być to trochę mało opłacalny interes.

Bardzo lubię sushi, ale ciężko mi sobie wyobrazić wielu z moich gości zajadających się japońszczyzną... oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Hmm, chyba zależy od tego, jacy goście będą przeważali... sushi nie jest tanie, a znając tradycyjne podniebienie Polaków, moga kręcić nosem na takie "małe" danka, więc może być to trochę mało opłacalny interes.

Bardzo lubię sushi, ale ciężko mi sobie wyobrazić wielu z moich gości zajadających się japońszczyzną... oczko.


Dodam jeszcze jedno.. Pomyślcie jak to jest np. na wczasach all inclusive czy jak jest jedzenie w formie bufetu. Nie wiesz czy coś posmakuje, to wszystkiego po trochę bierzesz, żeby spróbować (przynajmniej ja tak robię, jak potraw nie znam a potem nakładam więcej jak mi smakuje;p). I teraz do stolika podchodzi 100 osób, każdy nakłada po jednym, czy kilka rodzajów.. Próbuje, nie smakuje.. No i tyle sushi się marnuje. A dla większości pewnie będzie to coś nowego, więc warte spróbowania. Ja jak pierwszy raz jadłam też byłam bardzo ciekawa - do pierwszego kęsa;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Sushi jest bardzo specyficzną potrawą - chyba jest tak, że albo bardzo smakuje od pierwszego kęsa, albo bardzo nie smakuje - i wtedy klops, szkoda i starań, i samych, nietanich, składników.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group