Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja ślubu i wesela Podlaskie - Białystok
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:bo powiedziałeś, że dzisiaj ludzie nie chcą płacić pośrednikom, więc postawiłeś generalną tezę odnoszącą się nie tylko do Lublina.
A Ty byś chciała płacić pośrednikom tym samym zawyżając koszty wesela?
Powiem Ci jeszcze jeden pomysł jaki się kiedyś narodził powiedzmy na zasadzie odwróconego marketingu: otóż agencja miała pobierać prowizję od usługodawców a nie od młodych par za załatwienie czegoś tam. Pomysł może i nie głupi, i to nie wyszło.
Ostatnio spotkałem znajomych, powiedzieli że będą się szykować do organizacji swojego wesela. Pytam się ich, czy trzeba im w czymś pomóc, podpowiedzieć: powiedzieli,że wszystko sobie sami załatwiają bez niczyjej pomocy. No więc widzisz teraz, jak ludzie są zaradni. I takich przykładów można pisać więcej. Jeżeli takie agencje gdzieś w Polsce dobrze działają, mają klientów no to im chwała.
Pisałaś,że po 2 latach niektóre padają, to i tak dobrze im dałaś te 2 lata.
Może tak jak piszesz z czasem ten rynek w naszych rejonach jakoś się ureguluje we właściwym kierunku, narazie jakoś to widzę w czarnych kolorach.
cytat Ewelinki:Na pewno w Lublinie/na Lubelszczyźnie są też osoby, które bez wahania wydadzą 50 tysięcy na wesele. Tylko o tym nie jest tak głośno, nie ma zapotrzebowania, więc nie powstają drogie sale itd.
I tu się z Tobą zgadzam, ale to są przypadki w palcach jednej ręki.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anulcia1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie manipuluje, ale prawda jest tak że większości ludzi nie stać na takie rzeczy. Nie wiem jak jest w innych regionach ale u nas w Białymstoku jest zapotrzebowanie na takie firmy i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, bo nie wydaje mi się aby Podlaskie było bogatym województwem ale za to wiem że szybko się rozwija. Myślę że to jeszcze zależy od tego dla jakich Klientów to robimy czy dla ludzi przeciętnych czy bogatych. Staram się na to spojrzeć z 2 stron zarówno Klienta jak i organizatora. No właśnie może mi podpowiecie czego byście oczekiwali od takiej agencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
A Ty byś chciała płacić pośrednikom tym samym zawyżając koszty wesela?

Oczywiście, a dlaczego nie?
Zrozum, że tu nie chodzi o zaradność. Takie agencje nie szukają życiowych sierot, które same nie potrafią znaleźć sobie restauracji. Zwykle klientami są osoby zamożne, które nie mają czasu na organizację, albo tego nie lubią. Nierzadko są to osoby, które mieszkają i pracują za granicą, a ślub mają w Polsce i chcą, żeby ktoś na miejscu trzymał rękę na pulsie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulcia1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam Klienta z jego strony była krótka piłka, daje Pani 20 tys. i chcę wesele to i to reszta dla Pani. Nie ukrywam że sporo zostało a wesele było na wysokim poziomie. Gość stwierdził że nie będzie tego załatwiał bo wolał wyjechać na urlop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:daje Pani 20 tys. i chcę wesele to i to reszta dla Pani.
Dobre... Very Happy Very Happy Very Happy
Przynajmniej konkretny klient. A na ile osób miało być to wesele, bo przy 20 tys zł to chyba nie wiele można ździałać.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno WIDEOFILM - pośrednictwo w wielu branżach istnieje i ma się dobrze.. Zaczynając od nieruchomości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulcia1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie można zdziałać i to dużo. Szczególnie jak się ma dobrych podwykonawców. Wesele było na 100 osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie udało Ci się.

Ewelinko- racja, szczególnie przy dużych kwotach sprzedaży/kupna.
No to jeszcze dodajmy np.komisy samochodowe, zobacz jaki tam ruch.

No ale trzymajmy się omawianej sprawy. uśmiech
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
No to faktycznie udało Ci się.

Ewelinko- racja, szczególnie przy dużych kwotach sprzedaży/kupna.
No to jeszcze dodajmy np.komisy samochodowe, zobacz jaki tam ruch.

No ale trzymajmy się omawianej sprawy. uśmiech


Tylko pokazuje Ci przykład, że niektórzy wolą mieć wszystko zebrane w jedno miejsce i tylko obejrzeć przedstawione oferty, niż samemu wszystkiego szukać, załatwiać (o przeszkodach nie wspominając). A zauważ, że wesele często kosztuje więcej niż jakiś grat z komisu.. Dużo osób wybiera też biura nieruchomości przy wynajmie, a przecież są to kwoty np. 2 tysięcy..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Orlowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 8:36    Temat postu: współpraca w organizacji ślubu i wesela Odpowiedz z cytatem

W Białymstoku nieskromnie polecam swoje usługi fotograficzne i miło mi będzie jeśli autorka postu uwzględni mnie na liście lokalnych fotografów ślubnych. Pracuję też na terenie całego Podlasia w takich miastach jak m.in.: Suwałki czy Łomża.
_________________
Krzysztof Orłowski Historie Ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group