Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pieniądze - w ciekawy sposób
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to pokaże autorce, że taka forma promocji nie jest tu mile widziana.. Wiele dziewczyn wychwalało pomysły, jak starałam się reagować nikt nie popierał, może dlatego tak się zadomowiła z tego typu wiadomościami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 masz 100% rację. Sama nawet sprawdziłam poszczególne posty założycielki tematu. Tak w większości pojawia się link do strony.
Ale przyznam, że temat fajny...
Marcie należy podziękować, za przytarcie nosa. Jako moderator może wyślij jej priwa z ostrzeżeniem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob 2 Lip 2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
ewelinka89 napisał:
Ale ja dalej uważam, że dzielenie się pomysłami nie jest równoznaczne z reklamowaniem strony, szczególnie gdy pośrednio/bezpośrednio jest stworzona w celach zarobkowych. Negujemy reklamy, więc nie wiem dlaczego jednym osobom wolno, a innym nie?

Popieram. To co robisz Anduino jest po prostu niesmaczne. Napisałaś 55 postów, w 23 z nich jest reklama. Wygląda na to, że zarejestrowałaś się tutaj tylko po to, żeby spamować. Gdybyś chciała być fair wystarczyłoby wklejać samo zdjęcie, a nie cały link.


Już raz mówiłam o swoich zamiarach. Nie będę się tłumaczyć sto razy. Forum czytałam wcześniej, pisać zaczęłam niedawno. Fajnie mi się je czytało więc postanowiłam podzielić sie tym co sama juz znalazłam. Ani moje pisanie ani blog nie miało być żadną formą reklamy. Skoro tak to odbieracie to trudno. Na dodawanie 15 zdjęć na forum nie mam niesety czasu. Wolę wkleić linka jeśli te zdjęcia już gdzieś kiedyś zamieściłam.
Jeśli uważacie, że nie wolno mi tego robić, to truno. Nie będę się udzielać tak często. I tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob 2 Lip 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z całkiem innej strony, to pomysł z cegłą bardzo mi się spodobał. Natomiast jeśli chodzi o bukiety z banknotów, to jakoś nie mam przekonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 2 Lip 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anduina tu nie chodzi o to czy nam się to podoba czy nie, ale o REGULAMIN. Na forum nie można reklamować i tyle. I niestety logując się tu zgodziłaś się z warunkami regulaminu. I owszem, jeżeli wkleiłaby tylko zdjęcia, nikt nie będzie miał nic przeciwko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie traktowałam tego bloga jako reklamowego, nie widziałam więc nic złego w załączaniu linków. Ale nie ma sprawy, więcej nie będę. Koniec tematu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiwi123
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 26

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaję, że czasem warto załączyc link do ciekawej strony, nawet jeśli coś sprzedaje. Zaoszczędzi to niektórym wielogodzinnego szukania po necie. A co do powyższych pomysłów to pudeło z cukierkami i monetami o raz butelka po winie są niezłymi pomysłami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ITmen
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 18

PostWysłany: Nie 10 Lip 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe rzeczywiście to jest ciekawe.... lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 24 Sie 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto pieniądze wręczone w ciekawy sposób, podejrzane kiedyś na jakimś weselu uśmiech



_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 24 Sie 2012, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiesznie uśmiech Ale bałabym się, że się porwą te banknoty.
W październiku idziemy na wesele znajomych i zamierzamy dać im kwotę prezentu w monetach (trochę więc ich będzie). A te monety w śwince-skarbonce. Fajne na allegro do kupienia są przezroczyste szklane świnki, można nawet dedykację na nich namalować. Jedyny problem jest taki, że tych świnek nie da się otworzyć, trzeba zbić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group