Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wtrącanie się rodziców

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ml81
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 11:57    Temat postu: Wtrącanie się rodziców Odpowiedz z cytatem

Witajcie!wykrzyknik!
Dziewczyny mam problem (Panowie też jeżeli tacy tu są)......robimy małe przyjęcie na 30 osób ale 500 km od miejsca naszego zamieszkania. Liczba gości ustalona czekamy na potwierdzenia. Zwolniły się 2 miejsca na liście gości i ....... jedna z mam wspaniałomyślnie na to miejsce bez naszej konsultacji zaprosiła inną parę. Zrobiła się straszna awantura, bo w międzyczasie została powiadomiona również inna para (z naszej strony) o tym, że będzie zaproszona.
Jak ja mam powiedzieć i komu, że zaszła pomyłka .......... .
A tak w ogóle to mój narzeczony się wściekł i stwierdził, że nie życzy sobie na slubie obcych ludzi, których nie zna........ Zwariuję normalnie...Pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:05    Temat postu: Re: Wtrącanie się rodziców Odpowiedz z cytatem

ml81 napisał:
Witajcie!wykrzyknik!
Dziewczyny mam problem (Panowie też jeżeli tacy tu są)......robimy małe przyjęcie na 30 osób ale 500 km od miejsca naszego zamieszkania. Liczba gości ustalona czekamy na potwierdzenia. Zwolniły się 2 miejsca na liście gości i ....... jedna z mam wspaniałomyślnie na to miejsce bez naszej konsultacji zaprosiła inną parę. Zrobiła się straszna awantura, bo w międzyczasie została powiadomiona również inna para (z naszej strony) o tym, że będzie zaproszona.
Jak ja mam powiedzieć i komu, że zaszła pomyłka .......... .
A tak w ogóle to mój narzeczony się wściekł i stwierdził, że nie życzy sobie na slubie obcych ludzi, których nie zna........ Zwariuję normalnie...Pomocy.


Nie dziwię się, też bym była wściekła.. Ja bym kazała mamie zapłacić za dodatkowe osoby, albo im powiedzieć, że nie są jednak zaproszeni. Ona nawaliła, więc powinna to naprawić. Mam nadzieję, że chodzi tylko o koszta i niemile widzianą osobę a nie o miejsce w restauracji - choć dwie osoby chyba da się jakoś upchnąć?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ml81
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dwie osoby da sie upchnąć ale oprócz restauracji dochodzą też: 2 noclegi, kolacja i wyżywienie od piątku wieczorem i w niedzielę. A te osoby nie są nam bliskie i nie uśmiecha mi się za nie ponosić kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ml81
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i jeszcze jedno te osoby się podobno bardzo ucieszyły z zaproszenia i nastawiły na przyjazd.............mam juz naprawde dosyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mama powinna to odkręcić, skoro sama narobiła zamieszania. Co to w ogóle za pomysł zapraszać kogoś bez Waszej wiedzy i zgody? I w ogóle, przecież to Wy powinniście zapraszać, nie mama...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod dziewczynami, po co pchała nos w nie swoje sprawy.. niech teraz odkręca. Ja mam podobną sytuację, rok w przód a przyszła hmm ' teściowa ' już mi rozkazuje kogo zaprosić a kogo nie. Powinnaś postawić na swoim, bo jak dasz sobie dyrygować teraz, to tak już będzie zawsze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ml81
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja chyba sama to załatwię ...bo w perspektywie wykład na temat tego, że juz sie im powiedziało i teraz to głupio......(no głupio). Tylko co ja mam wymyślec zeby jakos ludzie to zrozumieli i nie stawiac nikogo (siebie, rodziców, narzeczonego i tych ludzi) w głupiej sytuacji........pytajnikpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy powiedzieć, że macie umowę na tyle i tyle osób i że się nie zmieści więcej, albo że nie da się powiększyć liczby gości - a swoją drogą nie musieliście zapraszać nikogo na to wolne miejsce - kasy Wam nie szkoda? uśmiech Zawsze da się zmienić zapis w umowie na mniej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group