Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fryzury - co sobie zrobić z głową? ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Sob 25 Lip 2015, 3:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domcia192 napisał:
Temat odswiezam. Nie znalazlam tematu a w ślubnych nie chce bo to juz nie ślubne. Mam pytanko. Jaka farbe do wlosow polecacie ? Bo chce rudą a nie wiem jaka dobrze pokryje. Chyba ze jest temat to poproszeni linka

nie znam się na farbach, ponieważ koloryzację powierzam fryzjerce, ale ostatnio zaczęłam stosować farby bez amoniaku. Myślałam, że to może kolejny chwyt reklamowy, ale wydaje się, że trochę ładniej się zmywa kolor i włosy mają nieco więcej blasku. Mam też wrażenie, że włosy mniej zniszczone, ale nie daję gwarancji, że to nie placebo jakieś Wink Salon, do którego chodzę stosuje farby znanej firmy na L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 17 Sie 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaczęłam w trochę inny sposób upinać włosy. Ale zasadniczo nie robię z nimi nic "wydziwianego", ponieważ nie mam na tyle zdolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group