Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fryzury - co sobie zrobić z głową? ;)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 8:45    Temat postu: Fryzury - co sobie zrobić z głową? ;) Odpowiedz z cytatem

No dobra...
obudziłyście się pewnego dnia rano lub wypiłyście lampkę wina wieczorem i wpadłyście na pomysł, żeby zmienić coś... a mianowicie chciałybyście nagle zrobić coś ze swoją głową i z tym co na niej jest.

Kolor. Cięcie. Przedłużanie. Trwała. Cokolwiek.

Macie jakieś pomysły, sugestie? Wrzucajcie zdjęcia, sprawdźmy co siedzi nam w głowie, by zrobić zmiany na głowie Wink w końcu wszelkie sugestie i pomysły forumek mile widziane, prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po ślubie mam zamiar jeszcze trochę pobawić się z dłuższymi włosami, tylko grzywkę sobie zetnę, bo już mnie strasznie denerwuje, włazi na oczy.

Ale jak mi się znudzi to wracam do fryzury Victorii, przy mojej trójkatnej twarzy i szerokim czole ta fryzurka z grzywką jest pierwszą w moim zyciu, z której czuję się świetnie



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja odpiszę Yennie tutaj:
Yenna napisał:
Inka, mnie i połówkowi też marzy się rudy ale niestety przy naczynkowej cerze nie zdecyduję się na taki krok smutny

Yenna, to możemy sobie podać łapki. Też mam skłonność do rumienia na policzkach i do mojej cery żaden odcień rudość nie pasuje.
A kiedyś w przypływie potrzeby zmian obcięłam włosy na krótko. To był duży błąd, bo włosy mam grube, gęste i bardzo mało pokorne na układanie i co przeżyłam, to moje. U mnie sprawdzają się wyłącznie długie włosy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 19 Cze 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej miałam długie włosy,teraz mam prostą fryzurę,ale za to wygodną i twarzową.

Zdjęcie z internetu po prostowaniu:

Bez prostowania mam loki albo
.

Kolor :brąz + czekolada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga.g
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 637
Skąd: Rzeszów / Uk'a

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metko fajny pomysł z tym tematem Wink i muszę Ci się przyznać, że zaszalałam tydzień temu i skróciłam włosy o jakieś 30 cm lol niepamiętam już kiedy ostatni raz miałam takie krótkie jak teraz lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Pon 1 Sie 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze miałam długie włosy, gdy mi się znudziły kombinowałam z różnymi cięciami, ale bez koloryzacji. W końcu zatęskniłam za długimi włosami i zaczęłam zapuszczać- dziś mam m/w takie do wysokości zapięcia stanika. Sama obcinam sobie końcówki Embarassed

Zamarzyło mi się, by ściąć je krótko i zafarbować na jasny blond (teraz mam średni/ciemny blond), ale przed ślubem nie chciałam nic zmieniać.

Teraz trochę szkoda mi włosów, słyszę opinie, że są piękne, zadbane. Ponoć też większość dziewczyn po ślubie skraca włosy, a ja chyba bym nie chciała.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Pon 1 Sie 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird napisał:
Ponoć też większość dziewczyn po ślubie skraca włosy, a ja chyba bym nie chciała.


kogo bym nie znała wszystkie skracają włosy po ślubie...ja aktualnie zapuszczam od roku a po ślubie nie skrócę może z centymetr nie więcej
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiak, ja nie skróciłam po ślubie. I nie skrócę, bo za bardzo lubię swoje długie włosy, za długo je hodowałam. Mąż też woli mnie w długich, więc nawet o tym nie myślę. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja też uwielbiam długie włosy uśmiech Sama już ponad rok zapuszczam i do ślubu będę podcinać tylko końcówki, jakoś w zimę i na wiosnę uśmiech Póki co mam włoski mniej więcej do ostatnich żeber język A kolor naturalny ciemny brąz, nigdy nie farbowane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia12011990
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 150
Skąd: Pszów

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wole długie. Mój P nawet nie chce słyszeć o tym by je ściąć Very Happy jak na razie to zapuszczam, i regeneruje je, bo mam strasznie suche włosy, uroki gęstych i kręconych niestety.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group