Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletka "po"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyszłość warto rozważyć antykoncepcję długoterminową. Można dopytać się ginekologa, co radzi w takich przypadkach. Ja bym polecała poczytać w internecie co jest dostępne. Rozważ na przykład http://www.kobiety.org/wkladka-wewnatrzmaciczna/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2017, 13:53    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a moge brac antykoncepcje karmiąc piersią? Jestem przed porodem ale od razu po urodzeniu chciałabym się jakoś zabezpieczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pon 1 Maj 2017, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, można przyjmować antykoncepcje podczas karmienia, tyle że nie może ona mieć estrogenów w składzie. Ja 3 miesiące po urodzeniu zdecydowałam się na wkładkę Levosert, która uwalnia hormony tylko z macicy i jest całkowicie bezpieczna dla dziecka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz brać anty, tylko to zależy jaka. Ja stwierdziłam,że zacznę brać anty tuż po laktacji, bo tak wygodniej, aktualnie stosuję pigułki vines, bo mają mało hormonów i świetnie je toleruję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po ciąży ponownie zdecydowałam sie na wkładkę levosert. zanim zdecydowalismy sie na dziecko mialam wlasnie wkładkę. sama nawet nie sądziłam ze to takie wygodne, a wiadomo ze przy małym dziecku człowiek nie ma czasu na siebie i bieganie po aptekach z receptami na tabletki anty - wkładke zakłada sie raz na 3 lata i nie ma w tym czasie tematu - po prostu sie zyje ;d nie bylo problemu zeby zalozyc ja podczas karmienia bo uwalnia tylko jeden hormon w dodatku działa domacicznie... wiec praktycznie nie ma ingerencji w organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariafujda88
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przeciwniczką takich rzeczy lepiej naturalnie przeciwdziałać.
_________________
Serwis znajdzpromocje.pl i urząd skarbowy z skarboweurzedy.pl oraz zobacz ZUS na zus.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 14 Maj 2018, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic złego w stosowaniu środków po. Oczywiście nie w zamian za standardową antykoncepcję. Ale różne rzeczy się zdarzają i tabletka wczesnoporonna bez recepty powinna być w zasięgu rąk każdej potrzebującej jej kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w sumie trochę o tym czytałam i ciekawy artykuł znalazłam na blogu https://www.zouza.pl/czy-e-papierosy-sa-szkodliwe-dla-zdrowia/ znajdziesz na nim odpowiedzi do swojego pytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że to dobry pomysł? Jeśli nie chcieliście dziecka, to warto było pomyśleć o tym nieco wcześniej i odpowiednio się zabezpieczyć. Później nie dziwię się, że przyczyny poronienia są tak różne. Czasu niestety nie da się cofnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacje są różne, czasami ciąża jest wynikiem gwałtu - no nigdy nie wiadomo. Dlatego najlepiej nie oceniać kobiet i wzajemnie się wspierać. A przerwanie ciąży farmakologiczne, tzn tabletkami po, jest naprawdę w 100% bezpieczne i skuteczne. Możecie o tym nawet przeczytać na stronie https://wszystko-o-aborcji.pl/ oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group