Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletka "po"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam ostatnio o takiej metodzie na https://zdalnaprzychodnia.pl . Wydaje mi się że nie raz się młodym osobom przydaje taka opcja awaryjna . Warto czasem szukać takich propozycji godnych uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sie zabezpieczac od razu. skoro wiesz ze nie chcesz być w ciązy to po co ryzykować. Teraz jest ogromny wybór antykoncepcji i lekarz na pewno coś ci odpowiedniego dobierze. Sama biore belarę od dłuższego czasu i bardzo mi słuzy, nie mam żadnych skutków ubocznych i mogę sie cieszyć bezstresowym seksem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie zawsze antykoncepcja jaką stosujemy moze być skuteczna i czasami zdarzy nam się jakiś wypadek. Warto wtedy zastosowac tabletkę dzień po. Teraz może być lekko utrudniony kontakt z lekarzami dlatego warto skorzystać z przychodni online https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ i w taki sposób po konsultacji z lekarzem otrzymać receptę na leki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety często zapominamy o zabezpieczeniu. W takich przypadkach właśnie kończy się to tak. No jedyną szansą jest ta tabletka. Jeżeli niestety nie uda ci się jej zdobyć, będziesz musiała poradzić sobie z dzieckiem, jeżeli w ogóle jesteś w ciąży. Bobas to nic strasznego. Ale następnym razem pamiętaj. Jeżeli nie masz gumek w domu możesz zamówić je stąd https://eropteka.pl/kategoria/produkty/prezerwatywy/?filter_producent=durex-uk&query_type_producent=or.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 7 Maj 2020, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czasem bywa ale ja już dość długo biorę tabletki vines i jakoś nie zdarzyło mi się nigdy zapomnieć tabletki, może na początku raz czy dwa wziełam ją godzinę później ale teraz tak już weszło mi to w nawyk że nawet alarmu nie ustawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej właśnie jest stosować po prostu antykoncepcję hormonalną? Wtedy będziemy zabezpieczone i nie będzie trzeba się martwić, że mogło dojść do wpadki. Warto sobie też poczytać na początek co to jest w ogóle antykoncepcja i jakie ona właściwości może nam przynieść https://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-wlasciwosci-wedlug-kobiet-ma-antykoncepcja-hormonalna/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta567
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Zamawiał ktoś z was może tabletki wczesnoporonne z serwisu
www.poronne.org Widzę dużo pozytywnych opinii, ale chciałabym się upewnić że ta strona jest polecana i mogę w ich sklepie kupić leki. Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oebert
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was spotkała się z zespołem antyfosfolipidowym? W sieci na jego temat znalazłam o wiele więcej https://www.mamazone.pl/ciaza/zespol-antyfosfolipidowy/. Zespół antyfosfolipidowy to przewlekła choroba autoimmunologiczna charakteryzująca się powstawaniem zakrzepów w naczyniach oraz nawracającymi poronieniami. Połącznie objawów klinicznych oraz obecności charakterystycznych dla choroby przeciwciał pozwala zdiagnozować zespół antyfosfolipidowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tabletkach poronnych możesz sobie poczytać na blogu klinika stonava, tam jest opisane jak działają i na co zwracać uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 20

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie na blogu aborcja.cz artykuł skuteczności tabletek poronnych i na co zwracać uwagę przy ich zakupie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group