Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje wesele panna młoda 2011
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 12:42    Temat postu: moje wesele panna młoda 2011 Odpowiedz z cytatem

witam. jest już po weselu:)
byłam z wami krótko dziewczyny i dziękuję za wsparcie. pisząc tutaj wiedziałam że nie tylko ja miałam lekki stres. Tydzień przed weselem wpadłam w panikę, płakałam i nie mogłam się uspokoić.... dwa dni przed jadłam uspokajające tak na wszelki wypadek. a dzień ślubu wyglądal tak:

wstałam o 7.00 wzięłam dług kąpiel z olejkami eterycznymi, po godzjinie wysuszyłam włoski i pojechałam do salonu fryzjersko kosmetycznego na 9,00. i tam siedziałam do 12.00:) 2 godz fryzura i godzinka makijaż. Kiedy zobaczyłam siebie w lustrze myślałam że to nie ja:)uśmiech piękna:)uśmiech bez śladu przebarwień i chrosterk na twarzy, fryz też wyszedł super.
o 13 byłam w domu. od mojego przyszłego męża dostałam eske o 13.30 że przyjechali do niego do domu kamerzysta i fotograf. Ja nasmarowałam się balsamem itd. siostra z mamą pomogły mi założyć suknię,buty, i naszyjnik. Kolcyki założyłam sama, choć ręce drżały. Biłam się z myślami czy nie wziąść na uspokojenie ale zrezygnowałam z leków i wypiłam melisskę. i tak nie pomogłouśmiech
i wybiła 14.30. przyjechał krzysiek z kamerzystą i fotografem. nogi się mi uginały jak schodziłam po schodach aby otworzyć mojemu narzeczonemu drzwi. Otworzyłam drzwi, zobaczyłam jego roześmianą twarz, patrzył na mnie i ze łzami w oczach powiedział " pięknie wyglądasz.Cudownie. ". kiedy to usłyszałam stres odpuścił, nie całkiem ale lekko odpuścił.
Potem błogosławieństwo, nie płakałam, myślałam o pozytywnych rzeczach.... i potem nadeszła długo wyczekiwana chwila zawarcia Związku Małżeńskiego. Przed wejściem do kościoła myślałam że nie dam rady... mogi miałam ciężkie, ale ksiądz powiedział parę wesołych rzeczy przed wejściem i jak zrobiłam pierwszy krok to potem jakoś poszło. Starałam się patrzeć przed siebie a nie na gości, bo od razu myślałabym że o mnie gadają. Nawet nie zauważyłam jak przyszedł czas na przysięgę. Słowa naszej przysięgi płynęły z naszych ust szybko i płynnie. Zrobiłam gagfę przy zakładaniu obrączki, powinnam ją najpierw pocałować i dopiero założyć, a ja od razu ciach na palec bo bałam się że upuszczęuśmiechuśmiech
po przysiędze czas minąl szybko.... wyszliśmy z kościoła.... potem na salę, jak wypiłam kieliszek szampana na toast to już się rozluźniłam:)uśmiech najgorszy był pierwszy taniec:) myślałąm że się zapadnę pod ziemię, ja nie umiem tańczyć a tutaj wszyscy się gapili... ale 3 minutki szybko zleciały i dalej już poszło... oczepiny... tort..... i do 5 siedzieliśmy....... jak następnego dnia wstałam to nóg nie czułam... a trzeba było na poprawiny uciekać.... poprawiny o 16.00..... przyjechało 30 osób, siedzieli do 22.00, ja byłam potwornie zmęczona, zespól grał i goście robili odbijany ile się dałouśmiech...... no i dzisiaj od rana od 8.00 mieliśmy plener... wróciliśmy o 12.45. jestem padnięta.....uśmiechuśmiech ale szczęśliwa.... od 3 dni żona:)uśmiechuśmiechwesołyuśmiech

pozdrawiam:) i nie bójcie się teraz żałuję że tak się denerwowałam. ale jak macie możliwośc to nie bierzcie poprawin:) my żałujemy, bo teraz jesteśmy mega zmęczeni...... nóg nie czuję, a na zdjęciach plenerowych musiałam chodzić sporo........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje gratulacje:) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulację i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia uśmiech! bukiet
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodkiego, milego zycia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodkiego, milego zycia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wiele szczęścia na nowej - wspólnej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze życzenia dla młodego małżeństwa!! Powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje uśmiech żeby każdy dzień był magiczy i cudowny uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group